نمایشگاه کتاب
نمایشگاه کتاب برگزاری نمایشگاه کتاب همزمان با هفته تعاون

همزمان با هفته تعاون، نمایشگاه کتابی با هدف ترویج فرهنگ کتابخانی و ادبیات کار از مورخ شنبه 11 شهریور لغایت پنج شنبه 16 شهریور ماه  در محلمجموعه ورزشی کارگران شماره یک مشهد برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی ،محمود حکمتی پور سرپرست مدیریت اجتماعی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: این نمایشگاه در قالب موضوعات مختلف برپا شده است و هدف از آن توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه  و ترویج هنر و ادیبات کار و تعاون می باشد .

حکمتی پور اضافه کرد:حوزه امور فرهنگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با توجه به مسئولیت خطیری که برعهده دارد بعنوان مبلغ و مشوق کارگران جهت ارتقاء‌فرهنگ کار و اشاعه فرهنگ اسلامی و انسانی و ترویج وجدان کاری و انضباط اجتماعی کارگران در متعالی نمودن کار و تلاش در عرصه جهان و صدور ارزشهای اسلامی میتواند موثر باشد که برای تحقق این اهداف شیوه های اجرائی را از جمله برگزاری نمایشگاه کتاب مورد استفاده قرار می دهد.

وی بهره مند شدن از منابع ارزشمند کتابخانه و عرضه کتاب برای متقاضیان و بازدید کنندگان بالاخص جامعه کارگری با تخفیف 40% را از مزیت های این نمایشگاه برشمرد.

کتاب عادت

قدرت عادت، چارلز داهیگ(۲۰۱۲)

داهیگ در این کتاب با معرفی مفهوم حلقه عادت، فرایند ایجاد عادات و تاثیر آنها در زندگی روزمره را شرح می‌دهد. با خواندن این کتاب می‌توانید عادت‌های خود را در زندگی بشناسید و آنها را ترک کنید. این کتاب پس از انتشار، در لیست تاثیرگذارترین کتاب‌ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.

کتاب قدرت عادت توسط نشر نوین و با ترجمه مصطفی طرسکی و معصومه ثابت قدم منتشر شده است.

 

کتاب شخصیت عصبیشخصیت عصبی زمانه‌ی ما، کارن هورنای(۱۹۳۷)

 

کارن هورنای روانکاوی آلمانی پیرو مکتب فروید بود، اما بسیاری از نظریات فروید، از جمله نظریه معروف “غریزه‌ی جنسی” او را رد کرده است. وی برخلاف فروید که علت اساسی بیماری‌های روانی را سرکوب نمودن تمایلات غریزی و از همه مهم‌تر غرایز جنسی می‌داند، معتقد است که بیماری‌های روانی حاصل روابط خشن و ناهنجار افراد محیط با کودک است.

در این کتاب، هورنای نظریات خود را در خصوص ساختمان عصبیت بیان می‌کند و به صورتی جامع و دقیق به ترسیم خصوصیات شخصیت عصبی و نحوه‌ی شکل‌گیری و رشد آن می‌پردازد.

با اینکه سالها از انتشار این کتاب می‌گذرد، ویژگی‌هایی که نویسنده در کتاب به آنها اشاره کرده هنوز هم در افراد جامعه وجود دارد. به نظر او، ما برای پوشاندن خشم و احساس ناامنی خود، شخصیتی دروغین از خود می‌سازیم.

کتاب شخصیت عصبی زمانه ما با ترجمه محمد جعفر مصفا توسط انتشارات بهجت منتشر شده است. ترجمه دیگری نیز از سیمین موحد و نشر علم موجود است.

بازدید 1 -------------------

بازدید 2 -------------------

1 ----------------

2 ----------------

گالری تصاویر

پرسشهای متداول