اخبار

استاندار خراسان رضوی از عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی قدردانی کرد .

استاندار خراسان رضوی از عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی قدردانی کرد .
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از حضور علیرضا رشیدیان در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان تربت حیدریه خبر داد .

 روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از حضور علیرضا رشیدیان در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان تربت حیدریه خبر داد .

در این جلسه مهندس احمدی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ضمن گزارشی از وضعیت بازار کار ، مهارت آموزی نیروی کار و ایجاد اشتغال در چهار ماهه نخست سال جاری در استان مواردی را درجهت حل مشکلات حوزه اشتغال و بسط گسترش اشتغال پایدار مطرح نمود. وی افزود در سال 96 باید با حفظ و تقویت تولید و اشتغال و استقبال از ایده های نو و بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی در این راستا اهتمام جدی شود.

احمدی در ادامه این خبر اظهار کرد : استاندار خراسان رضوی به همراه تنی چند از مسئولین استان و مدیران دستگاههای دولتی در سفر خود به شهرستان تربت حیدریه ابتدا در مزار شهدا حضور یافت و ضمن غبار روبی و عطر افشانی بر مزار این عزیزان با آرمانهای آنان تجدید بیعت نمود .

وی در این مراسم ضمن تجدید میثاق با شهداء و امام راحل (ره)، یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و پیشاپیش آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

استاندار خراسان رضوی حرکت در مسیر ولایت و تلاش برای تحقق آرمان های متعالی امام بزگوار، شهدای گرانقدر و منویات رهبر معظم انقلاب را ضامن دوام و بقا نظام اسلامی دانست.  

در ادامه این سفر رشیدیان ضمن حضور در کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان تربت حیدریه (ستاد اقتصاد مقاومتی استان) بر لزوم برنامه ریزی و بستر سازی به منظور تحقق شعار سال تاکید کرده و افزود : پتانسیل ها ، مزیت ها و ظرفیت های مناطق مختلف استان باید شناسایی شده و برنامه های جامع و راهبردی منطبق با این ظرفیت ها و با هدف تثبیت و توسعه اشتغال و رونق اقتصادی تدوین و اجرا گردد .

علیرضا رشیدیان همچنین خاطر نشان ساخت : هریک از شهرستان ها می بایست اقداماتی که قابلیت اجرایی برای حمایت از تولید و اشتغال مبتنی بر سیاست های اقتصاد مقاومتی دارد را شناسایی و راهکارهای اجرایی و عملیاتی شدن آن را با کمک تمامی نهادها و ارکان جامعه دنبال کنند. وی در ادامه با تاکید بر ضرورت همراهی و حمایت دستگاه های استانی از برنامه های شهرستان ها گفت: تحقق شعار سال جهاد همه جانبه بخش های دولتی ، عمومی ، خصوصی و همراهی بانک ها را می طلبد و همه ما وظیفه داریم با تمام توان در راستای اجرایی شدن برنامه های اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم . 

شایان ذکر است استاندار خراسان رضوی از برنامه ریزی جامع و کاربردی ، طراحی و اجرای طرح های نوین و کارشناسی شده نظیر طرح تکاپو توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی قدردانی کرد و تصریح کرد : دکتر ربیعی در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی موفق شده است در دولت تدبیر و امید با اجرای طرح های خلاقانه اشتغال زا و اعمال سیاست های حمایتی بسترهای مناسب به منظور رشد و توسعه اشتغال پایدار در کشور بالاخص استان خراسان رضوی را فراهم آورد که این امر می تواند مسیر رسیدن به توسعه پایدار و شکوفایی اقتصادی را بیش از پیش هموار نماید . 

 

 

۳۱ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید