اخبار

برگزاری جلسه کمیته طرح کارورزی در شهرستان مه ولات

برگزاری جلسه کمیته طرح کارورزی در شهرستان مه ولات
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری جلسه کمیته طرح کارورزی در شهرستان مه ولات خبر داد .

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری جلسه کمیته طرح کارورزی در شهرستان مه ولات خبر داد .

وحید کشمیری مسئول نمایندگی تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مه ولات در رابطه با این خبر عنوان کرد : در راستای اطلاع رسانی و ثبت نام فارغ التحصیلان دانشگاهی جهت اجرای طرح کارورزی جلسه ای با حضور مسئولین دانشگاه های ، نماینده فرمانداری و مسئول فنی و حرفه ای در محل سازمان فنی و حرفه ای شهرستان مه ولات برگزار شد .

در این جلسه وحید کشمیری با اشاره به اهمیت این طرح اظهار داشت : دوره کارورزی امکان و فرصتی برای آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاهی با محیط کار است و اجرای آن موجب افزایش قابلیت های فارغ التحصیلان برای اشتغال می گردد .

وی همچنین تاکید کرد : اجرای طرح کارورزی به کارورزان قدرت انتخاب بیشتری ارائه می نماید تا بتوانند به علاقه مندی و گرایش خود در زمینه های مختلف پی برده و نقاط ضعف و قوت خود را ارزیابی نمایند لذا کارورزی ابزار بسیار مهمی در راستای آمادگی شغلی فارغ التحصیلان می باشد.

مسئول نمایندگی تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مه ولات در ادامه از مسئولین حاضر در جلسه بخصوص مسئولین دانشگاه های شهرستان خواست تا با اطلاع رسانی به گروه های هدف خصوصا"  فارغ التحصیلان دانشگاهی زمینه ارتباط آنان را با مراجعه حضوری به واحدهای پذیرنده به هر شکل ممکن مهیا نموده  تا زمینه بهتری برای اجرای طرح در شهرستان فراهم آید .

وحید کشمیری نسبت به تهیه بانک اطلاعاتی از دانش آموختگان دانشگاهی تاکید کرد و گفت : در صورت لزوم جلسه ای جهت توجیه نامبردگان در محل دانشگاه برگزار گردد .

 

 

 

۲۹ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید