اخبار

فرماندارشهرستان تربت جام درکارگروه اشتغال: لزوم شتاب سرمایه گذاری در بخش صنعت و تولید در تربت جام

فرماندارشهرستان تربت جام درکارگروه اشتغال: لزوم شتاب سرمایه گذاری در بخش صنعت و تولید در تربت جام
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان تربت جام خبر داد .

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان تربت جام خبر داد .

امیر محمد رحمتی زاده رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان در رابطه با این خبر اظهار کرد : جلسه کارگروه اشتغال شهرستان تربت جام با حضور سرپرست جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی و کلیه اعضاء در محل دفتر فرماندار برگزارشد .

بر اساس این خبر علی رستمی فرماندار شهرستان تربت جام در این جلسه اذعان داشت : بخش صنعت و تولید در شهرستان راکد  شده و لازم است روند سرمایه گذاری در منطقه شتاب گیرد .

فرماندار تربت جام افزود :  طی چهار سال گذشته بیش از یکهزار میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در حوزه صنعت و معدن سرمایه گذاری شده و دولت می بایست تسهیلات بیشتری را جهت سرمایه گذاری به تربت جام اختصاص دهد .

وی خاطر نشان کرد : رتبه چهاردهم تربت جام درحوزه صنعت خراسان رضوی نشانگر این است که بخش صنعت در سایه کشاورزی نادیده گرفته شده و ما امیدواریم دولت زیرساخت‌های لازم برای تقویت و توسعه بخش صنعت در تربت جام را فراهم کند

وی افزود : تربت جام برای توسعه اقتصادی باید دراولویت معدنی استان خراسان رضوی قرار گیرد و اتاق تولید و سرمایه گذاری در شهرستان فعال شود .  

رستمی با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری گفت : رهبر معظم انقلاب از هشت سال گذشته تا کنون شش سال را با عنوان اقتصادی، کار، تولید و اشتغال عنوان کرده اند و این نشان دهنده اهمیت حوزه اقتصادی برای کشور است که باید اقدام و عمل جدی در این زمینه صورت گیرد.

رستمی با اشاره به ظرفیت های بخش تعاون خاطرنشان کرد: تعاون هایی که فعال نیستند باید به آنان کمک شود تا مجددا فعال شوند.

وی اظهار داشت: اولویت اول ستاد اجرایی ستاد اقتصاد مقاومتی احیاء و راه اندازی توسعه و تقویت واحدهای تولیدی است.

فرماندار تربت جام با اشاره به حضور سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی، این مهم را فرصت مغتنم برای فعالان اقتصادی شهرستان دانست و از همه دست اندرکاران حوزه اقتصاد مقاومتی خواست تا روابطشان با این دفتر را قوی تر کرده و از طرح های اقتصادی آن نهایت بهره را در پیشبرد اهداف شهرستان ببرند

 

 

.

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید