اخبار

برگزاری جلسه توجیهی طرح کارورزی و مشوق های بیمه کارفرمایی با کاریابیهادر شهرستان فریمان

برگزاری جلسه  توجیهی طرح کارورزی و مشوق های بیمه کارفرمایی با کاریابیهادر شهرستان فریمان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی جلسه توجیهی طرح کارورزی و مشوق های بیمه کارفرمایی با کاریابیها در شهرستان فریمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی جلسه  توجیهی طرح کارورزی و مشوق های بیمه کارفرمایی با کاریابیها در شهرستان فریمان برگزار شد .

 رمضانی مقدم رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فریمان در رابطه با این خبر اظهار کرد : جلسه توجیهی طرح کارورزی و مشوق های بیمه کارفرمایی با حضور نمایندگان کاریابی عدالت و کاویان در محل اداره تعاون کار و رفاه شهرستان فریمان برگزار شد .

در این جلسه ابتدا رمضانی مقدم به تشریح دستورالعمل اجرایی طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی پرداخته و در خصوص طرح مشوق های بیمه کارفرمایی نیز توضیحات لازم را ارائه نمود .

در ادامه نمایندگان کاریابی ها و کارشناسان حاضر در جلسه به ابراز نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که  پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد ضمن معرفی و راهنمایی در خصوص معرفی طرح های فوق الذکر اطلاع رسانی لازم در خصوص ثبت نام  متقاضیان واجد شرایط در سامانه مربوطه توسط نمایندگان کاریابی ها صورت پذیرد .

 

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید