اخبار

اردوی فرهنگی ورزشی بسیج خواهران کارمند اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با عنوان طرح صالحین در شهرستان درگز برگزار شد.

اردوی فرهنگی ورزشی بسیج خواهران کارمند  اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با عنوان طرح صالحین در شهرستان درگز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی این اردوی فرهنگی،ورزشی و تفریحی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س)برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی این اردوی فرهنگی،ورزشی و تفریحی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س)برگزار شد.

عباسعلی برونسی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل در رابطه با این خبر اظهار داشت:این اردوی فرهنگی ورزشی وتفریحی به مناسبت گرامیداشت  میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)و تقدیر از بانوان بسیجی شاغل اداره کل با دستور و مساعدت مدیر کل محترم جناب آقای مهندس احمدی توسط پایگاه مقاومت بسیج اداره کل به مدت دو روز در شهرستان درگز برگزار شد.

برونسی معاون معین مدیر کل ادامه داد: دراولین روز برگزاری این اردو پس از حضور در گلزار شهدای عزیز شهرستان درگز و تجدید میثاق با شهیدان بازدید از موزه تاریخی بندیان درگز و نیز پارک ملی تندوره انجام گرفت و در روز دوم نیز بانوان بسیجی اداره کل به روستای گردشگری بابا رمضان رفتند و از نزدیک با جاذبه های فرهنگی و گردشگری این روستا آشنا شدند.

برونسی در پایان با اشاره به همکاری و مهمان نوازی مطلوب رییس و همکاران اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان درگز در اجرای این برنامه گفت:اجرای این گونه برنامه ها علاوه برتوسعه صنعت گردشگری و آشنایی هر چه بیشتر با تاریخ و فرهنگ غنی کشورمان باعث افزایش همدلی ،همگرایی و مشارکت هر چه بیشتر همکاران بسیجی و در نتیجه افزایش کار آیی وبهره وری می گردد.

 

 

 

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید