اخبار

انتخابات اعضای غیر دولتی هیئت امنای کانون کارآفرینان استان خراسان رضوی برگزار شد.

انتخابات اعضای  غیر دولتی هیئت امنای کانون کارآفرینان استان خراسان رضوی برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری انتخابات اعضای غیر دولتی هیئت امناء کانون کارآفرینان استان خبر داد .

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری انتخابات اعضای غیر دولتی هیئت امناء کانون کارآفرینان استان خبر داد .

 مهندس محمود احمدی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در این رابطه اظهار داشت : با عنایت به اتمام اعتبار نامه هیات امنای کانون کارآفرینان استان و به استناد دستورالعمل تشکیل کانون های کار آفرینی کشور اداره کل تعاون کار و رفاه اجتمعی خراسان رضوی اقدام به برگزاری انتخابات اعضای غیر دولتی هیات امناء در محل سالن جلسات این اداره کل نمود .

بر اساس این خبر در این جلسه ابتدا روشنک رییس کانون کارآفرینان خراسان رضوی ضمن تقدیر از تعامل اثرگذار و فضای گفتگو و همکاری مثمر ثمر اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با شرکای اجتماعی اعم از تشکلات کارگری و کارفرمایی و توسعه سه جانبه گرایی قدردانی کرد و اظهار داشت : اکنون بیش از هر زمان دیگری در استان شاهد تعامل ، همکاری دو سویه و درک متقابل میان تشکلات کارگری و کارفرمایی هستیم که این مهم در سایه مدیریت هوشمندانه و سیاست گزاری مدبرانه مهندس احمدی و تلاش و اهتمام معاونین و کارشناسان دست اندر کار این حوزه حاصل گردیده است .

سپس مهندس احمدی در ادامه به تبیین جایگاه کارآفرینی پرداخت و تصریح کرد : کارآفرینان عاشقانی هستند که با تمام توان و ایثار همه ظرفیت های جانی و مالی خود در راستای رشد و شکوفایی اقتصادی میهن اسلامی تلاش می نمایند و با سرمایه گذاری و ایجاد فرصت های شغلی سعی می کنند به موازات ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی و دستیابی به شاخص های توسعه جهانی را فراهم آورند .

در ادامه جلسه کاندیداها یک به یک به معرفی و ارائه عناوین برنامه های خود پرداختند و سپس رای گیری انجام شد که پس از قرائت آراء و جمع بندی محمد حسین روشنک ، علیرضا دربان ثانی ، جواد سخدری و مرضیه سنویی، فاطمه جمیلی و علیرضا روشنک به ترتیب حائز بیشترین آراء گردیده و به عنوان اعضای غیر دولتی هیئت امناء کانون کارآفرینان استان خراسان رضوی معرفی شدند .  

 

 

  

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۶:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید