اخبار

برگزاری جلسه هماهنگی و توجیهی طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار و کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در شهرستان جوین

برگزاری جلسه هماهنگی و  توجیهی طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار و کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در شهرستان جوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی جلسه هماهنگی و توجیهی طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار وکارورزی دانش آموختگان دانشگاهی شهرستان جوین برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی جلسه هماهنگی و  توجیهی طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار وکارورزی دانش آموختگان دانشگاهی شهرستان جوین برگزار شد .

سید جواد سجادی منش رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان جوین در رابطه با این خبر اظهار کرد : این جلسه با حضور اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ، رئیس اتاق اصناف ، رئیس انجمن صنفی کارگری و مدیران عامل واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان و با هدف ابلاغ دستورالعمل و آموزش و آشنایی با طرح کارورزی ومهارت آموزی در محیط واقعی کار در محل اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان برگزار گردید  .

سجادی منش در ادامه افزود :  اطلاع رسانی مناسب می بایست به فارغ التحصیلان واجد شرایط صورت پذیرد و کارگاه های فعال  شهرستان نیز  بعنوان واحد پذیرنده کارورز دراین طرح مشارکت حداکثری و  ثبت نام کنند تا بتوانیم از حداکثر ظرفیت دانش آموختگان بیکار در این طرح استفاده کنیم .

سجادی منش تصریح کرد: طرح کارورزی یک دوره آموزش عملی و کاربردی  است و هیچگونه حقی برای کارورز و تعهدی برای واحد پذیرنده کارورز جهت جذب و استخدام موقت یا دائمی برای وی ایجاد نمی کند.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جوین اظهار امیدواری کرد با اجرای صحیح طرح کارورزی تا حد زیادی فاصله بین دانشگاه ها و صنایع برطرف خواهد شد.

۱۰ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید