اخبار

نشست نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی با معاون مدیرکل و رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در شهرستان تربت حیدریه

نشست نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی با معاون مدیرکل و رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در شهرستان تربت حیدریه
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی علی اکبر اسماعیل پناه معاون مدیرکل و رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان تربت حیدریه با نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی علی اکبر اسماعیل پناه معاون مدیرکل و رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان تربت حیدریه با نمایندگان تشکلات کارگری  و کارفرمایی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

بر اساس این خبر علی اکبر اسماعیل پناه در جلسه ای با حضور تشکلات کارگری وکارفرمایی و جمعی از مدیران و کارگران واحدهای کارگری شهرستان تربت حیدریه طرح های اشتغال زای سال جاری از قبیل طرح کارورزی ، مهارت آموزی در محیط کسب و کار واقعی ، همچنین مزایای طرح سی هفتاد ( تبصره یک ماده 6 قانون بیمه بیکاری ) ، تسهیلات بند الف و ب تبصره 18 قانون بودجه سال جاری و تسهیلات مشاغل خانگی را تشریح کرد .

    اسماعیل پناه ضمن ارائه توضیحات مفصل  در خصوص طرح های مذکور  مزایای طرح ها را بر شمرد و عنوان داشت : با عنایت به اینکه در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال قرار داریم و همت دولت مردان بر رفع مشکل اشتغال بوده و طرح های و تسهیلات متعددی را در سال جاری بدین منظور در دست اجرا دارند از کلیه شرکای اجتماعی و کارفرمایان و کارگران خواهشمندم نهایت همکاری را با دستگاه های اجرایی به منظور اجرای هر چه بهتر این طرح ها معمول دارند تا با کمک هم بتوانیم بخشی از مشکل اشتغال شهرستان را مرتفع نماییم .

وی همچنین تاکید کرد : توسعه و تقویت سه جانبه گرایی و افزایش تعامل با شرکای اجتماعی بدون شک اثر غیر قابل انکاری در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید دارد که می تواند نقش مهمی را در تحقق اهداف اقتصادی نظام ا و اعتلای میهن اسلامی ایفا نماید .  

    شایان ذکر است در پایان این جلسه پرسش هایی توسط حاضران مطرح شد که پاسخ لازم توسط رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان تربت حیدریه به آنان ارائه گردید .  

۱۰ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید