اخبار

رئیس اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی شهرستان قوچان : حضور پررنگ کارگران در تمامی صحنه های انقلاب در دو جبهه تولید و حفظ آرمان های نظام ثابت شده است .

رئیس اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی شهرستان قوچان : حضور پررنگ کارگران در تمامی صحنه های انقلاب در دو جبهه تولید و حفظ آرمان های نظام ثابت شده است .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کار و کارگر شهرستان قوچان با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی ذیربط ، مدیران بنگاههای اقتصادی ، اعضاء تشکلات کارگری و کارفرمائی و تعدادی از تعاونگران، در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان قوچان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی  جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کار و کارگر شهرستان قوچان با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی ذیربط ، مدیران بنگاههای اقتصادی ، اعضاء تشکلات کارگری و کارفرمائی و تعدادی از تعاونگران، در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان قوچان برگزار شد .

  بر اساس این خبرحسین ولایتی رئیس اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی شهرستان قوچان ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک رجب، با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، جامعه کار و کارگری را مهمترین رکن تولید در کشور دانست و از کارگران به عنوان بازوان استوار چرخه اقتصاد کشور یاد کرده و اذعان داشت :  هفته کار و کارگر فرصت مغتنمی است که می بایست از زحمات این عزیزان به نحو شایسته ای تقدیر به عمل آید.

در ادامه جلسه حاضران به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در خصوص نحوه برگزاری مراسم هفته کار و کارگر پرداختند و در پایان مقرر گردید برنامه هایی از قبیل تجلیل از کارگران نمونه ، غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا ، دیدار تشکلات کارگری و کارفرمائی با امام جمعه و فرماندار شهرستان ، تجلیل از کارگران جانباز ، برگزاری مسابقات ورزشی ، ارائه تخفیفات ویژه جهت استفاده کارگران و خانواده آنها از سینما و استخر در ایام هفته گرامیداشت کاروکارگر، بازدید از کارخانجات و تعاونی های سطح شهرستان توسط مسئولین شهرستانی و . . .  در این ایام تدوین و اجرا گردد .

ولایتی در پایان افزود : کارگران همواره با حضور پررنگ خود در تمامی صحنه های نظام و انقلاب به اثبات رسانیده اند که در جهت پیشرفت و بالندگی میهن اسلامی با جهاد و پایمردی در دو جبهه تولید و حفظ آرمان های نظام از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد و نام گذاری امسال فرصت ارزشمندی را برای دولت خدمتگزار و مردم شریف ایران اسلامی بخصوص کارگران عزیز فراهم می کند تا برای دستیابی به اهداف سند چشم انداز و حفظ استقلال اقتصادی با بهره گیری از تمامی ظرفیت های کشور بیش از پیش در رسیدن به موفقیت های اقتصادی همت گمارند .

 

۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۴:۵۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید