اخبار

اولین کارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با مقررات قانون بخش تعاونی ها دراداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی برگزار گردید .

اولین کارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با مقررات قانون بخش تعاونی ها دراداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی برگزار گردید .
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات قانون بخش تعاونی ها ویژه کارشناسان تعاون ، روسای ستادی حوزه تعاون و روسای ادارات تعاون در این اداره کل خبر داد .

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات قانون بخش تعاونی ها  ویژه کارشناسان تعاون ، روسای ستادی حوزه تعاون و روسای ادارات تعاون در این اداره کل خبر داد .

عباس رکنی مدیر تعاون این اداره کل در رابطه با این خبر اظهار کرد : این کارگاه آموزشی با حضور مدیرکل ، رییس و دبیر اتاق تعاون استان ، کلیه رؤسا و کارشناسان حوزه تعاون ادارات تعاون کار  رفاه اجتماعی شهرستانها و رؤسای ستادی و کارشناسان این حوزه در محل سالن جلسات برگزار شد.

عباس رکنی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را ارتقا دانش و سطح آگاهی رؤسای ستادی و اجرایی با مقررات و قوانین تعاونی ها دانست و اظهار کرد : براساس سیاست‌های متخده در برنامه ششم توسعه ، بخش تعاون می‌بایست به سهم 25 درصدی از اقتصاد ملی تا پایان برنامه ششم دست یابد که در حال حاضر سهم این بخش با هدف تعیینشده فاصله دارد و محقق شدن این هدف نیازمند برنامه ریزی و توجه ویژه به بخش تعاون می باشد . وی در ادامه افزود : در همین راستا و به منظور ارتقاء سطح دانش و اشراف رؤسای ستادی و اجرایی و کارشناسان حوزه تعاون اداره کل در مشهد و شهرستانها  این کارگاه آموزشی با محوریت آشنایی با قوانین و مقررات تعاونی ها برگزار گردید .

در این خبر آمده است : محمود احمدی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ضمن حضور در این کارگاه آموزشی بر تقویت و توسعه بخش تعاون تأکید کرد و اذعان داشت :  ماهیت اقتصاد تعاونی به گونه‌ای است که با تکیه بر سرمایة انسانی ، سرمایة اجتماعی و تأمین سرمایة مالی از پس‌اندازهای خرد و کوچک به تحقق الزامات اقتصاد مقاومتی کمک شایانی می کند . مهندس احمدی هم چنین خاطر نشان کرد : توسعه و تقویت بخش تعاون از طریق ایجاد فعالیت اقتصادی و ارزش آفرینی در بعد خرد و کلان می تواند نقش کلیدی  و اثر بخشی را در  توسعه کارآفرینی و توزیع عادلانه درآمد و ثروت  در جامعه ایفا نماید . شایان ذکر است در پایان به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت در این کارگاه آموزشی اهدا خواهد شد .

 

۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید