اخبار

مهندس احمدی از عملکرد نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در سه ساله اخیر در این اداره کل خبر داد .

مهندس احمدی از عملکرد نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در سه ساله اخیر در این اداره کل خبر داد .
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از عملکرد نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در سه ساله اخیر خبر داد.

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از عملکرد نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در سه ساله اخیر خبر داد .

محمود احمدی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی در رابطه با این خبر اظهار کرد : مؤسسه کار و تامین اجتماعی با هدف یکپارچه سازی امر آموزش و پژوهش های مرتبط با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و ارائه آموزش های کاربردی به اعضاء مراجع حل اختلاف ، تشکلات کارگری و کارفرمایی ، مدیران و . . . فعالیت می نماید .

مهندس احمدی در تکمیل این خبر افزود : نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در استان خراسان رضوی نیز همگام و همسو با سیاست های ابلاغی موفق شده اقدامات اثربخش و چشمگیری را به انجام برساند که تهیه پیش نویس تفاهم نامه سه جانبه بین موسسه کار و تامین اجتماعی ، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و تشکلات کارگری و کارفرمایی ( از قبیل اتاق بازرگانی ، صنعت و معدن استان ، اتاق اصناف ، خانه صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق تعاون خراسان رضوی و کانون انجمن های صنفی کارگران ) از جمله این اقدامات می باشد .

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه به سایر دستاوردهای این موسسه در استان اشاره کرد و عنوان اشت : برنامه ریزی و اجرای دوره آموزش 24 ساعته اعضاء مراجع حل اختلاف با عنوان حقوق کار و مبانی دادرسی کار در شهرستانهای قوچان ، سبزوار ، تربت حیدریه و کاشمر و صدور137گواهینامه  برای شرکت کنندگان در این دوره ، شناسایی و تهیه بانک اطلاعاتی از نخبگان ، مؤلفان ،مخترعان و مبتکران ، تهیه و تنظیم اولویت های پژوهشی مرتبط با ماموریت های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی ، ارائه پنج عنوان پروپوزال پژوهشی و تصویب چهارعنوان با اعتباری بالغ بر 400 میلیون ریال در کمیته پژوهشی و آماده سازی طرح بررسی ماهیت کار قرارداد کارمدت معین در کارگاههای بزرگ استان و اثرات آن در کیفیت محصولات  از جمله فعالیت های این موسسه در استان می باشد .وی در ادامه خاطر نشان ساخت : برگزاری پنج دوره آموزشی در مشهد و پنج دوره آموزشی در شهرستانها که طی آن 280 نفر و به مدت 13440 ساعت آموزش دیده اند و همچنین ارائه 2832 ساعت آموزش به 247 نفر از نمایندگان کارگران و کارفرمایان عضو مراجع حل اختلاف استان و 50 نفر از رؤسای هیئت های تشخیص و حل اختلاف  نیز از جمله اقدامات نمایندگی موسسه در خراسان رضوی می باشد .

مهندس احمدی با اشاره به سایر اقدامات این حوزه عنوان کرد : اخذ مجوز چاپ دو کتاب پر مخاطب با عناوین " قانون کار آسان برای مبتدیان " و "قانون کار و مراجع حل اختلاف " و توزیع بیش از 180 جلد از این کتاب بصورت رایگان بین همکاران ، تهیه برنامه آموزش الکترونیکی حقوق کار و برگزاری سمینار یک روزه " آینده پژوهی کار شایسته " با حضور رییس موسسه کار و تامین اجتماعی و استقبال چشمگیر مخاطبان نیز از اقدامات ارزنده این حوزه بوده است .

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی در پایان اظهار امیدواری کرد این رویکرد سازنده و اقدامات مبتکرانه در آینده نیز ادامه یافته و موسسه بتواند با حمایت از طرح های پژوهشی و بهره گیری از راهکارهای تشویقی تحولات چشمگیری را درعرصه آموزش و پژوهش و ارتقاء فرهنگ  کار در میهن اسلامی پدید آورد .

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید