اخبار

درجلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی مطرح شد : برخورداری از نیروی انسانی متعهد و کارآمد یکی از عوامل اثر گذار در اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است .

درجلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی مطرح شد : برخورداری از نیروی انسانی متعهد و کارآمد یکی از عوامل اثر گذار در اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است .
جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور محمود احمدی مدیر کل , معاونین، مشاورین و روسای ستادی و اجرایی در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد .

جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی  با حضور محمود احمدی مدیر کل , معاونین، مشاورین و  روسای ستادی و اجرایی در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی محمود حکمتی پور مدیر پشتیبانی و توسعه مدیریت و منابع این اداره کل در این رابطه افزود : این جلسات با هدف ارزیابی واحدهای ستادی و همچنین بررسی نحوه عملکرد ادارات شهرستانها و تطبیق عملکرد آنان با منشور کاری و همچنین بررسی میزان تحقق تعهدات و نیز شناسایی نقاط ضعف و قوت هر حوزه صورت می پذیرد .

وی اضافه کرد : طی این جلسه با حضور مدیران و معاونین ستادی به ارزیابی ادارات شهرستانها و حوزه های ستادی استان بر اساس شاخصهای عمکرد آنها در شش ماهه نخست سال جاری پرداخته شد .

در ادامه جلسه محمود احمدی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به کسب رتبه سیزدهم این اداره کل در استان از لحاظ ارزیابی شاخص های تخصصی ، طی سخنانی اظهار داشت : منشور کاری ابلاغی از سوی وزارت متبوع مهمترین راهبرد ماست و دستیابی به اهداف تعریف شده در اولویت کار ما قرار دارد  .

احمدی ضمن اشاره به اهداف توسعه تعاونی ها به عنوان یکی از شاخص های مهم اداره کل افزود : برنامه ریزی و نظارت بر تعاونیها را نیز با حساسیت و جدیت دنبال خواهیم کرد زیرا اعتقاد داریم نظارت جدی و ارائه آموزشهای لازم می تواند بسترهای مورد نیاز برای توسعه و موفقیت تعاونیها را فراهم آورده و همچنان جایگاه استان در کشور حفظ خواهد شد .

احمدی با تاکید بر افزایش بهره وری و صرفه جویی در مصرف حاملهای انرژی و سایر منابع و امکانات اظهار داشت : روسای شهرستانها می بایست تعاملات سازنده و مفیدی با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، مسئولان و مدیران شهرستان داشته باشند و از این ارتباطات در راستای انجام امور مردم و دستیابی به اهداف تعیین شده بهره جویند   .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه به مباحثی چون نحوه فعالیت همکاران بالاخص بازرسین کار استان پرداخت و افزود : حوادث ناشی از کار در سطح استان بسیار حائز اهمیت است  به همین دلیل بازرسان کاراستان باید بازرسی از کـارگـاهها ، نـظارت بر رعایت نکـات ایمـنی و تشکیل کمیته های حفاظت کار را با اولویت ویژه ای پیگیری نمایند .

وی در ادامه مواردی را همچون نگهداری از اموال بیت المال ، قرار دادن اولویت کاری در پاسخگویی به موقع به ارباب رجوع  ، پیگیری مصوبات کارگروه اشتغال استان ، تشکیل تعاونی ها و انجام تعهدات را تا پایان سال به همکاران متذکر شد .

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی استان در پایان اظهار امیدواری کرد : برخورداری از نیروی انسانی متعهد و کارآمد یکی از عوامل اثر گذار در اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است امیدواریم بتوانیم در سایه همدلی ، همکاری و در محیطی سرشار از صمیمیت و تعامل به تعهدات خود در قالب منشور کاری عمل نموده و چشم انداز روشنی را برای فضای کسب و کار استان فراهم آوریم .

۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۶:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید