اخبار

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی : اشتغال ازجمله متغیرهای کلیدی دستیابی به اهداف و سیاست‌های کلان اقتصادی هر جامعه‌ است .

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی :  اشتغال ازجمله متغیرهای کلیدی دستیابی به اهداف و سیاست‌های کلان اقتصادی هر جامعه‌ است .
مهندس احمدی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدید های خود از واحد های تولیدی و صنعتی استان از واحد تولید محصولات غذایی ماکی ماه بازدید و از نزدیک با مدیران و کارگران آنها دیدار و گفتگو کرد .

مهندس احمدی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدید های خود از واحد های تولیدی و صنعتی استان از واحد تولید محصولات غذایی ماکی ماه بازدید و از نزدیک با مدیران و کارگران آنها دیدار و گفتگو کرد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی ،در ابتداء این بازدید مهندس اعتمادی مدیرعامل شرکت ماکی ماه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و تولیدات  این شرکت اظهار داشت : گروه تولیدی ماکی ماه زیر نظر گروه بازرگانی اعتمادی از سال 1374 شروع به بهره برداری نموده و با احداث محل جدید و ماشین آلات جدید در سال 84 تاکنون به فعالیت خود ادامه می دهد.

شرکت ماکی ماه با تولید محصولات غذایی همچون سوسیس و کالباس ، گوشت پخته شده ، ناگت ، برگر ، گوشت سفید و قرمز و .... در حال حاضر در یک شیفت کاری با اشتغالزایی حدود 75 نفر مشغول به فعالیت می باشد .

مهندس اعتمادی در ادامه افزود : گروه تولیدی ماکی ماه با عرضه فرآورده های گوشتی تازه و سالم و ایجاد تنوع و فرآوری محصولات گوشتی، سعی در تامین سبد غذایی خانواده و همچنین افزایش کیفیت و سلامت تغذیه جامعه هدف داشته است. این مجموعه با استفاده از تکنولوژی برتر جهت تولید فرآورده های گوشتی روز دنیا تعداد زیادی از محصولات خود را با این برند به بازار مصرفی معرفی کرده است. این فرآورده ها زیر نظر مجرب ترین کارشناسان تغذیه و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا،تولید و به بازار عرضه می شود.

وی اظهار امیدواری کرد : با استفاده از این امکانات، سطح کیفیت و تنوع را در بین عموم مصرف کنندگان افزایش داده و بازاری مثبت و رقابتی را شاهد باشیم .

مهندس احمدی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در حاشیه بازدید از خط تولید ضمن آشنایی با مراحل تولید محصولات ضمن گفتگوی نزدیک با کارشناسان و کارگران این واحد صنعتی اظهار داشت : ما اعتقاد داریم اگر از ظرفیت های موجود واحد های تولیدی و صنعتی استان حداکثر استفاده صورت گیرد بخشی زیادی از مشکل اشتغال نیروی کار حل شده و این افزایش بهره وری ، بحران های اقتصادی را نیز به مرور برطرف خواهد کرد .

احمدی در ادامه با اشاره به وضعیت کنونی بازار تولید و صنعت در خصوص تاکید و حمایت دولتمردان کشور از توسعه سرمایه گذاری در طرحهای توسعه اقتصادی و اشتغالزا در استان گفت : هم‌اکنون یکی از اساسی‌ترین مسائل و شاید مهم‌ترین مسئله اقتصادی کشور بهره‌گیری از مجموعه راهکارهایی به منظور افزایش اشتغال نیروی‌کار است . اشتغال ازجمله متغیرهای کلیدی است که دستیابی به سطح بهینه آن از محورهای اساسی اهداف سیاست‌های کلان اقتصادی هر جامعه‌ای است و افزایش سطح اشتغال پایدار در استان نیز در گرو مجموعه تمهیدات و سازوکارهای زیربخش‌های اقتصادی ، بازرگانی و سرمایه گذاری است. برخی از بخش‌های اقتصاد نقش بیشتری در افزایش سطح اشتغال ملی ایفا می‌کنند که صنایع غذایی نیز با در نظر گرفتن نیاز بازار از این اصل مستثنی نیست .

مهندس احمدی  مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در پایان ضمن ارزیابی مثبت فعالیت این مجموعه اظهار داشت : با برنامه ریزی های انجام شده کلان کشور امیدواریم مشکلات بنگاههای اقتصادی مرتفع و به منظور افزایش بازار فروش ضمن استفاده بهینه از پتانسیل های لازم و با تلاش مضاعف تنوع سبد غذایی جامعه افزایش یافته و از طریق بازاریابی مناسب شرایط رقابتی با استانهای دیگر نیز فراهم شود .

۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید