اخبار

جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون ، کارو رفاه اجتماعی شهرستان کاشمر برگزار شد .

جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون ، کارو رفاه اجتماعی شهرستان کاشمر برگزار شد .
طی جلسه ای در فرمانداری شهرستان کاشمر با حضور مهندس احمدی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی ، فرهادی فرماندار و مسئولین ستادی این اداره کل مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد .

طی جلسه ای در فرمانداری شهرستان کاشمر با حضور  مهندس احمدی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی ، فرهادی فرماندار و مسئولین ستادی این اداره کل مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی ، مهندس احمدی در ابتداء این جلسه اظهار داشت :  توجه ویژه به سیاستهای وزارت تعاون ، کارو رفاه اجتماعی در مباحثی چون تنظیم و نظارت بر روابط کار، صیانت از نیروی انسانی و کاهش حوادث ناشی از کار ، ارتباط بین تشکلهای کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی ، توسعه و گسترش تعاونی ها و ... منجر به تحقق اهداف کاری اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان خواهد شد.

وی در ادامه طی سخنانی با اشاره به پتانسیلهای اشتغالزای شهرستان خواستار رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شد و افزود : یکی از اولویتهای کاری این اداره کل فعال شدن شرکت توسعه وعمران شهری است که مورد تاکید ویژه استاندار معزز خراسان رضوی نیز می باشد .

محمود احمدی همچنین بیان داشت : ارتقاء فرهنگ کار ، توسعه و تقویت بخش تعاون و حفظ و گسترش اشتغال موجود از مهمترین اهداف این اداره کل است و امیدواریم با تدبیر سیاستهای کاربردی و اجرای آنها بتوانیم با سیاست ها و ماموریت محوله در توسعه این بخش به جایگاه مطلوبی در استان برسیم.

وی در پایان ضمن  تقدیر و تشکر از خدمات  آقای ملوندی در دوران تصدی رئیس اداره تعاون ، کارو رفاه اجتماعی شهرستان کاشمر و برای آقای یوسفی در کلیه مراحل کاری آرزوی موفقیت نمود .

شایان ذکر است حسین یوسفی قبلاً ریاست اداره تعاون ، کارو رفاه اجتماعی شهرستان بردسکن را به عهده داشته است ..

۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید