اخبار

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی استان : بازنشستگان گنجینه تجربه های ارزشمند هستند

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی استان : بازنشستگان گنجینه تجربه های ارزشمند هستند
محمود احمدی مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی استان در هفته دفاع مقدس و روز تکریم بازنشستگان به همراه معاونین، فرمانده بسیج اداره کل و مشاور فرهنگی با حضور در منزل فزیدون فخار از وی عیادت و دلجویی کرد .

محمود احمدی مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی استان در هفته دفاع مقدس و روز تکریم بازنشستگان به همراه  معاونین، فرمانده بسیج اداره کل و مشاور فرهنگی با حضور در منزل فزیدون فخار از وی عیادت و دلجویی کرد . 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، مهندس احمدی در این دیدار ضمن تقدیر از بازنشستگان اظهار داشت : پیشکسوتان و بازنشستگان کوله‌باری از تجربه های ارزشمند هستند و سیستم باید از این ظرفیت گرانبها در راستای ارتقاء دانش ، توانمندی و مهارت کارکنان شاغل سود جوید  .

وی با اشاره به اینکه باز نشستگان در واقع بزرگان جامعه و موجب برکت و نعمت هستند عنوان کرد : اداره کل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی استان همه ساله برنامه‌هایی را در راستای تکریم بازنشستگان عرصه کار و تلاش اجرا می نماید تا نه تنها تلاشهای این عزیزان به فراموشی سپرده نشود بلکه این پیشکسوتان تجربیات و مهارت های ارزنده خود را در اختیار ما و همکارانمان در اداره کل قرار داده و ما را در راه رسیدن به اهداف کاری یاری نمایند .

مهندس احمدی همچنین افزود : بازنشستگان آیینه تمام نمای کارمندان شاغل می باشند و رضایت این عزیزان موجب می گردد شاغلین نیز با امید و اطمینان به آینده به رتق و فتق امور بپردازند .

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در پایان این دیدار ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای آقای فخار و کلیه بازنشستگان تاکید کرد : اداره کل از تمامی توان و حداکثر ظرفیت قانونی برای بهبود وضعیت معیشت این عزیزان استفاده خواهد کرد .

فخار نیز ضمن خوشامدگویی و تقدیر و تشکر از حضور مدیرکل و هیئت همراه ایشان به بیان خاطرات خود در زمان اشتغال پرداخت و گفت : بودن مدیران دلسوز در بین آحاد مردم  چه در بخش دولتی و چه در بخش تولید و صنعت موجب دلگرمی بازنشستگان می باشد و من امیدوارم با مدیریت مدبرانه جنابعالی که همواره توام با احترام و تکریم کارکنان بخصوص پیشکسوتان می باشد همه ما شاهد ارتقاء فرهنگ کار و رضایت روزافزون جامعه کار و تلاش استان باشیم .

۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید