اخبار

تیم ووشو بانوان کارگر خراسان رضوی قهرمان مسابقات لیگ ووشو باشگاههای مشهد جام دفاع مقدس شد .

تیم ووشو  بانوان کارگر خراسان رضوی قهرمان مسابقات  لیگ ووشو  باشگاههای مشهد جام دفاع مقدس شد .
به مناسبت ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس تیم ووشو بانوان کارگر خراسان رضوی موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات ووشو باشگاههای مشهد جام دفاع مقدس شد .

به مناسبت ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس تیم ووشو  بانوان کارگر خراسان رضوی موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات ووشو باشگاههای مشهد  جام دفاع مقدس شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کارو رفاه  اجتماعی خراسان رضوی ، عباس رکنی مدیر اجتماعی این اداره کل در این خصوص اظهار داشت : این دوره از مسابقات که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به میزبانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی  و با همکاری هیئت ووشو استان در سالن شهید بابا نظر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران برگزار و با اعلام نفرات و تیم های برتر به پایان رسید .

وی افزود  :در این دوره از مسابقات که با حضور 15 تیم در 4رده سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان و در سبک نن شائولین چوان در دو بخش کارگری و آزاد برگزار شد 103 بانوی  ووشوکار در رقابتی زیبا و نفس گیر به مبارزه با یکدیگر پرداختند که در نهایت تیم ووشو بانوان کارگر به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های باشگاههای گلستان و سروش به ترتیب مقامهای دوم و سوم را کسب نمودند .

شایان ذکر است : در پایان این دوره از مسابقات به تیم ها و نفرات برتر حکم و لوح قهرمانی اهدا شد و نفرات برگزیده آبان ماه سال جاری بعنوان نمایندگان استان خراسان رضوی به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد .

۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید