اخبار

اولین جلسه کمیته بزرگداشت هفته کار و کارگردرخراسان رضوی برگزارشد

اولین جلسه کمیته بزرگداشت هفته کار و کارگردرخراسان رضوی برگزارشد
اولین جلسه کمیته بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر با حضور نماینده کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان ، دبیر کانون کارفرمایان صنعتی - معدنی استان

اولین جلسه کمیته بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر با حضور نماینده کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان ، دبیر کانون کارفرمایان صنعتی - معدنی استان ، نماینده اتاق تعاون ، نماینده سازمان بسیج کارگری خراسان رضوی، نماینده خانه کارگر و تنی چند از روسای ستادی و کارشناسان این اداره کل و در دفترمدیریت اجتماعی تشکیل شد .

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی رکنی مدیر اجتماعی اداره کل ضمن خیرمقدم و تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن وتبریک فرارسیدن هفته کارگر(5 لغایت11 اردیبهشت ماه)و نیز گرامیداشت سالروز شهادت شهید برونسی گفت : امروزه هر کشوری که تولید بیشتری داشته باشد قدرت اقتصادی برتری دارد و بقیه قدرتها تماما از قدرت اقتصادی نشأت می گیرد و این امر در جامعه ای اتفاق می افتد که شرکای تولید این همدلی و همزبانی را داشته باشند.

مدیراجتماعی اداره کل با اشاره به اینکه کارگران یکی از مهم‌ترین رده‌های نیروی انسانی هستند گفت : با توجه به اینکه کارگران بیشترین نقش را در تولید و توسعه دارند همه ما  وظیفه داریم تکریم ویژه ای از جامعه کار و تولید داشته باشیم.

وی اظهار کرد : در سال جاری همچون سنوات گذشته و به منظور ارتقاء فرهنگ کار و تبیین نقش ارزشمند و سازنده کارگران ، این اداره کل اقدام به تشکیل کمیته برگزاری مراسم و پیش بینی برنامه های ویژه این ایام نمود .

رکنی در این جلسه از کلیه اعضای ستاد گرامیداشت هفته کارگر خواست تا ضمن حضور پر رنگ و پرشور در مراسمات ، برای بهتر برگزار شدن برنامه های هفته کارگر نهایت تلاش خود را به کار ببندند که این کار در جامعه کارگری استان پویایی، نشاط و انگیزه مضاعف ایجاد می نماید.

در پایان پس از اعلام نقطه نظرات نوسط اعضای ستاد، قرار بر این شد تا برنامه های پیش بینی شده توسط هرکدام یک از اعضا به دبیرخانه ارسال و پس از بررسی های لازم در جلسه بعدی، نهایی و از طریق رسانه ها اعلام گردد.

۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید