اخبار

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی با اعضای تشکیلات خانه کارگر استان دیدارکرد

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی با اعضای تشکیلات خانه کارگر استان  دیدارکرد
به مناسبت سال جدید اعضاء تشکیلات خانه کارگر استان با مهندس محمود احمدی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان دیدار و گفتگو کردند .

به مناسبت سال جدید اعضاء  تشکیلات خانه کارگر استان با مهندس محمود احمدی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، در این جلسه، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن برشمردن نقش جامعه کارگری در دوران های مختلف، کشور را درگیر جنگ اقتصادی دانست که سربازان این نبرد، جامعه کارگری است. وی گفت: جامعه کارگری ما، با وجود محدودیت ها و معذوریت های بسیار در زمینه معیشت، با درک بالا از شرایط موجود و تعهد اخلاقی به نظام و ارزش های انقلاب، کمترین تنش ها و تحصن های کارگری را در استان ایجاد کردند.

وی با اشاره به این موضوع که نگاه ما به مباحث و رویکردها نگاهی اعتدال گرایانه است، افزود: ما در حوزه روابط کار نگاهی معتدل و مبتنی بر سازش داریم تا بتوانیم اشتغال پایدار، پایبندی به اخلاق و وجدان کاری و امنیت شغلی را به توسعه و پایداری کار گره بزنیم.

مهندس احمدی در خصوص منزلت کار و مقام شامخ کارگر گفت : مقام کارگر در مکتب اسلام بسیار محترم و قابل تقدیر است از آنجائیکه پیامبر اکرم (ص) بر دستان کارگر بوسه می زند امروزه نیز این مقام ارزشمند با قرار گرفتن در جایگاهی جهانی ، نشان از تاثیر گذاری این قشر تلاشگر در پیشرفت، نوآوری در بخش های مختلف صنعت ، کشاورزی و خدمات هر کشور را دارد

وی به لزوم ارتقاء فرهنگ کار اشاره کرد و افزود :  امروزه کشور نیازمند حفظ و توسعه اشتغال است و ارتقاء فرهنگ کار قطعاً یکی از اساسی ترین محور ها و رویکردها در زمینه دستیابی به این هدف بزرگ می باشد .

احمدی با تاکید به برگزاری برنامه های گرامیداشت ایام هفته کارو کارگر اظهار داشت : این برنامه ها باید در شان اقشار مولد جامعه و در شان مقام و منزلت نیروی کار و کارگرانی باشد که با ایمان و اخلاص در راستای پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های اقتصادی، اجتماعی و تولید و صنعت و شکوفایي کشور تلاش می کنند و هر حرکت جدیدی که منجر به تولید محصول یا خدمات ارزش آفرین می گردد نقش کارگران در همه جنبه ها مشاهده می شود و این نشان از عمق حضور نیروی کار ارزشمند در تمامی عرصه هاست.

درپایان اعضای تشکیلات خانه کارورکارگر عملکرد اداره کل را درسال 93 مثبت ارزیابی نمودند واز زحمات مهندس احمدی تشکرنمودند وآرزوی موفقیت درسال جدید را داشتند.

۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید