اخبار

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی : ایران خودرو خراسان یکی از قطب های بزرگ اشتغالزایی استان است

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی :   ایران خودرو خراسان یکی از قطب های بزرگ اشتغالزایی استان است
مهندس احمدی مدیر کـل تعاون کـار و رفـاه اجتماعی استان از شرکت ایران خودرو خراسان بازدید کرد.

مهندس احمدی مدیر کـل تعاون کـار و رفـاه اجتماعی استان از شرکت ایران خودرو خراسان بازدید کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس احمدی  ضمن ابراز رضایت از عملکرد این واحد تولیدی عنوان داشت : شرکت ایران خودرو خراسان یکی از فعالترین واحدهای تولیدی استان در صنعت خودرو سازی استان می باشد که با پشتوانه تجربه و درایت مدیران قوی و مجرب و پیاده سازی برنامه های دقیق و زمان بندی شده  موفق گردیده چرخه تولید را پویا و فعال نگه داشته و با اجرای طرحهای توسعه ای فرصت شغلی بالایی را در  استان فراهم آورد .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه افزود : دشمنان میهن اسلامی با اجرای تحریمهای دارند ملت غیور ایران را از پا درآورده و با اعمال فشارهای مضاعف و توان فرسای اقتصادی مقاومت ما را در هم بشکند . اما همدلی و یکپارچگی آحاد ملت بخصوص کارگران و کارفرمایان که دست اندرکاران عرصه اقتصاد کشور هستند تلاش مذبوحانه آنان را خنثی کرد و نقشه های شوم دشمنان دین و ملت را نقش بر آب نمود.

مهندس احمدی  افزود : شرکت ایرانخودرو خراسان  باید بتوانند با افزایش تولید و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی و ارائه محصولات جدید همچون گذشته در سکوی نخست  کشور قرار گیرند .

در این بازدید مهندس زاهدی فرد مدیریت عامل شرکت ایران خودرو خراسان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این واحد تولیدی اظهار کرد : شرکت ایران خودرو خراسان از ابتدای بهره برداری این شرکت در سال 1385 جهت بالا بردن میزان اشتغال زایی منطقه جذب نیروی انسانی بومی را در اولویت کاری خود قرارداده است  که توانسته با جذب 4000 نفر نیروی فنی و متخصص  که اکثراً ساکن شهر نیشابور و یا روستاهای اطراف این شرکت می باشند کلیه مراحل مربوط به تولید خودروهای پژو 405  ، پژو پارس و سوزوکی را اعم از خطوط مونتاژ قطعات ، رنگ ، بدنه ، تزئینات داخلی و ..... به انجام رساند .

وی در ادامه افزود : این شرکت به منظور رفاه حال پرسنل اقدام به  نصب تجهیزات مجهز پذیرایی ،  سرویس دهی ایاب و ذهاب در شرکت نموده است و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد .   

۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید