اخبار

نشست تخصصی منطقه ای مدیران و روسای امور اجتماعی شرق کشور برگزار شد

نشست تخصصی  منطقه ای مدیران و روسای امور اجتماعی شرق کشور برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی نشست تخصصی منطقه ای مدیران و روسای امور اجتماعی شرق کشور برگزار شد .

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از  برگزاری نشست تخصصی منطقه ای مدیران و روسای امور اجتماعی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمال شرق کشور  خبر داد .

به گفته مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی این نشست تخصصی با حضور  مدیران  اجتماعی و روسای امور اجتماعی پنج استان شمال شرق کشور با هدف هم اندیشی و وحدت رویه در خصوص شرح وظایف مدیریت اجتماعی به میزبانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی برگزار گردید. 

در روز نخست این نشست که در سالن اجتماعات  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان انجام شد، مشکلات و موانع موجود در حوزه امور اجتماعی استانها  بیان و مدیران اجتماعی  با اشاره به مشکلات این حوزه ، راهکارهای پیشنهادی را ارائه نمودند. همچنین ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در سال1393 برنامه های پیش بینی شده در سال 1394مرور گردید. همچنین مقررشد تقویم اقدامات سال آتی در ابتدای سال از طریق معاونت محترم فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ادارات کل اجرایی استانها ابلاغ گردد.

 رکنی گفت: یکی از موضوعات محوری این نشست برگزاری با شکوه تر جشنواره های امتنان (کارگر ،گروه کار تلاشگرو واحد نمونه ) نسبت به سالهای گذشته،  با تاکید بر دعوت از کارآفرینان برتر جهت ثبت نام در سایت اینترنتی بود.

 مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی عنوان داشت: جلسه روز دوم این  نشست تخصصی در محل شرکت رینگ سازی مشهد برگزار گردید.  وی با اشاره به برگزاری همایش استانی آسیبهای اجتماعی شایع توسط اداره کل تعاون، کار و  رفاه اجتماعی، علت بازدید و  برگزاری نشست روز دوم در شرکت رینگ سازی را  وجود اقدامات موثر  شرکت رینگ سازی در پیشگیری و مدیریت آسیبهای اجتماعی به ویژه اعتیاد به مواد مخدر از طریق تشکیل کمیته سلامت کارکنان و تدوین و اجرای آیین نامه در این خصوص اعلام  و عنوان نمود: ما در همایش آسیبهای اجتماعی فرصتی را فراهم نمودیم تا  این اقدام به صورت الگویی برای سایر کارفرمایان استان معرفی گردد که خوشبختانه بازخورد خوبی از سوی کارفرمایان داشته ایم.  در ادامه محمد الهی مدیر منابع انسانی شرکت رینگ سازی به تشریح ساختار، اهداف و اقدامات کمیته سلامت برای حاضرین پرداخت. در پایان این نشست از تلاش های ارزنده این کمیته با اهداء لوح سپاس به مدیر منابع انسانی شرکت تقدیر و تشکر  به عمل آمد.   

۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید