اخبار

آغاز مرحله سوم توزیع مرغ منجمد به مشمولان طرح حمایت غذایی ازفردا دراستان

آغاز مرحله سوم توزیع مرغ منجمد به مشمولان طرح حمایت غذایی ازفردا دراستان
به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس احمدی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از آغاز مرحله سوم توزیع مرغ منجمد به مشمولان طرح حمایت غذایی

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس احمدی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از آغاز مرحله سوم توزیع مرغ منجمد به مشمولان طرح حمایت غذایی از 12/12/1393 خبر داد. مهندس احمدی گفت: مشمولان طرح حمایت غذایی (مددجویان کمیته امداد و بهزیستی) می بایست برای دریافت مرغ منجمد رایگان به فروشگاههای مربوطه مراجعه نمایند. وی گفت بر اساس هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اتحادیه های سراسری توزیع، توزیع اقلام طرح حمایت غذایی و مرغ منجمد توسط عاملین این اتحادیه ها در سراسر کشور انجام می شود و مددجویان می توانند به فروشگاههای زیرمجموعه اسکاد، امکان، فرهنگیان، رفاه، تعاونی پانزده خرداد و سایر فروشگاههای فعال در این طرح مراجعه نمایند.

 مهندس احمدی گفت:منظور از سهمیه یک نفره (واحد) مندرج در فیش پایانه فروش، سهمیه 3 کیلوگرم و منظور از سهمیه دو نفره (واحد) در فیش مذکور 6 کیلوگرم می باشد.  ضمناً سهمیه مشمولینی که مرغ خود را در مراحل قبلی دریافت نکرده اند، در این مرحله لحاظ نشده و سقف خرید 6 کیلوگرم می باشد. احمدی در پایان اعلام نمود هماهنگی و اطلاع رسانی مناسب به مشمولین طرح می بایست از طریق واحدهای اجرایی ادارات کل کمیته امداد و بهزیستی صورت پذیرد.

شایان ذکر است مرحله سوم طرح حمایت غذایی در حال اجرا بوده و در کنار آن دو مرحله توزیع مرغ رایگان نیز صورت پذیرفته است. مرحله چهارم طرح نیز هفته آخر اسفند انجام می گردد.

۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید