اخبار

اولین جلسه تفاهم نامه همکاری های مشترک در زمینه پیشگیری اولیه از اعتیاد در محیط های کاری در تربت حیدریه برگزار شد

اولین جلسه تفاهم نامه همکاری های مشترک در زمینه پیشگیری اولیه از اعتیاد در محیط  های کاری در تربت حیدریه برگزار شد
به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی اولین جلسه تفاهم نامه همکاری های مشترک در زمینه پیشگیری اولیه از اعتیاد

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی اولین جلسه تفاهم نامه همکاری های مشترک در زمینه پیشگیری اولیه از اعتیاد در محیط  های کاری با حضور دستگاه های ذیربط شامل معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شهرستان ، دبیر شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ، رئیس اداره بهزیستی ، به منظور انعقاد تفاهم نامه و هماهنگی جهت برنامه ریزی های لازم در راستای اجرای طرح پیشگیری اولیه از اعتیاد در محیط  های کاری برگزار گردید .

در ابتدای جلسه اسماعیل پناه ضمن عرض خیر مقدم به بیان دستور کار جلسه پرداخته و عنوان نمود با عنایت به وجود بیش از 37000 کارگر در محیط های کاری این شهرستان و افزایش بی رویه سوء مصرف مواد مخدر و تنوع روز افزون این مواد ، اهمیت استفاده از برنامه پیشگیری از سوء مصرف مواد در محیط کاری بیش از پیش احساس می شود . امیدواریم با اجرای این طرح بتوانیم گام مثبتی در جهت کاهش سوء مصرف مواد برداشته تا محیط کاری و در نتیجه جامعه ای عاری از مواد و کارکنانی سالم و شاداب داشته باشیم .

در ادامه سایر اعضاء حاضر در جلسه نیز نکته نظرات و پیشنهادات خود را بیان نموده و در پایان تفاهم نامه تنظیم و به امضاء اعضاء محترم رسید .

۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید