اخبار

فرماندار خلیل آباد از دبیرخانه کار گروه اشتغال این شهرستان تقدیر کرد .

فرماندار خلیل آباد از دبیرخانه کار گروه اشتغال این شهرستان تقدیر کرد .
فرماندار خلیل آباد از دبیرخانه کار گروه اشتغال این شهرستان تقدیر کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، علی اصغر مرادزاده  فرماندار خلیل آباد از دبیرخانه کارگروه اشتغال این شهرستان تقدیر کرد .

بر اساس این خبر مرادزاده فرماندار شهرستان خلیل آباد با تقدیر از پیگیری‌های نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : با پیگیری های مسئولین و نگاه شگرف به این شهرستان در راستای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی ، سبب شده سرعت برنامه‌های اقتصادی در منطقه افزایش یابد و فعالیت‌های تجاری و اقتصادی جان تازه‌ای به خود بگیرد.

وی با اشاره به وضعیت جغرافیایی شهرستان خلیل‌آباد و اینکه کشاورزی محور توسعه این منطقه قرار دارد،گفت: بخش کشاوررزی سهم مهمی در تقویت و ایجاد اشتغال پایدار شهرستان دارد و استفاده بهینه  و مطلوب از آب و خاک را در رونق اقتصاد شهرستان مورد تاکید قرار داد .

وی همچنین در این خصوص تصریح کرد : این منطقه با دارا بودن نزدیک به 20 هزار هکتار اراضی و باغات زیر کشت وحاصلخیز ،فقط از محصول انگور سالیانه بیش از 165 هزارتن انگور تولید وبه بازار عرضه می کند .

وی با اشاره به ظرفیتهای اشتغال شهرستان و اینکه مهمترین دغدغه  حال حاضر مسئولین کشور  مسئله اشتغال است و ضرورت همکاری مردم را در مشارکت و سرعت ‌دهی به کارهای تولیدی را باید مورد توجه قرار داد اظهار داشت : در سال جاری 98 درصد تعهد اشتغال شهرستان توسط دستگاه‌های اجرایی محقق شده که موجبات ارتقاء و تقویت اشتغال پایدار را در این شهرستان فراهم آورده که جا دارد از تمامی دستگاه‌های اداری و دبیرخانه کارگروه اشتغال خلیل‌آباد تقدیر و تشکر نمود .

فرماندار خلیل‌آباد، در پایان از آغاز شروع دوبانده شدن محور خلیل‌آباد به سمت کندر و بردسکن را از دیگر اقدامات امور زیربنایی و اثر گذار در افزایش رونق اقتصادی در منطقه نام برد و افزود: با شروع عملیات زیرسازی و آسفالت آن در آینده نزدیک، ضمن کاهش تصادفات در این محور پر تردد،  تبادل کالا و تجارت نیز با توجه به تسهیل تردد مورد توجه بیشتر قرار می‌گیرد.

۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید