اخبار

در ادامه بازدید از واحدهای تولیدی: مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از شرکت فرش آستان قدس رضوی و کارخانه کاشی زهره درکاشمربازدید کرد

در ادامه بازدید از واحدهای تولیدی: مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از شرکت فرش آستان قدس رضوی و کارخانه کاشی زهره درکاشمربازدید کرد
در ادامه بازدیدهای از واحدهای تولیدی و اقتصادی استان، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از شرکت فرش آستان قدس رضوی و کارخانه کاشی زهره درکاشمربازدید کرد

در ادامه بازدیدهای از واحدهای تولیدی و اقتصادی استان، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از شرکت فرش آستان قدس رضوی و کارخانه کاشی زهره درکاشمر بازدید کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی استان مهندس احمدی از بخش های مختلف این کارخانجات بازدید نمود و از نزدیک با نحوه کار و مشکلات موجود در این واحدها آشنا شد.

وی در این بازدیدها گفت: رؤسای واحدهای کارگری باید تعامل بیشتری با ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی داشته باشند تا از قوانین مرتبط آگاهی پیدا کنند و از این طریق از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نمایند.

مهندس احمدی گفت: هدف ما از این بازدیدها آشنایی با مشکلات کارگری و کارفرمایی و رفع موانع موجود در زمینه ایجاد اشتغال و بررسی فعالیت و توانمندی این کارخانه ها و شناسایی نقاط ضعف و ارائه راهکارهای کاربردی برای توسعه و تقویت این مجموعه های تولیدی جهت ایجاد اشتغال برشمرد.

مهندس احمدی  مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ، ضمن تشکر از مدیرعامل ، مسئولین و سایر کارکنان آن مجموعه ها اظهار داشت : چرخ اقتصاد کشور امروز در دستان کارگران و کارفرمایان است و مسئولیت سنگین و حساسی  به عهده آنان می باشد .

وی افزود : حفظ اشتغال موجود در استان جزو مهمترین وظایف امروز ما به شمار می رود بنابراین از هیچ تلاش و کششی  برای تحقق این موضوع دریغ نخواهیم کرد  .

مهندس احمدی عنوان کرد : اکنون فضای رقابتی نفس گیری در بازارهای داخلی و بازارهای بین المللی حکم فرماست و خلاقیت در کنار تولید محصول با کیفیت می تواند کمک شایانی به حفظ واحد های تولیدی در این فضا بنماید .

شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی در تاریخ بیست و سوم اسفند ماه 1360 تاسیس گردیده است و تحت شماره 2502 به تاریخ سی و یکم فروردین 1361 در اداره ثبت اسناد و املاک ناحیه دو مشهد به ثبت رسیده است و از تاریخ یکم مرداد 1362 مورد بهره برداری قرار گرفته است . 

فعالیت اصلی این شرکت تهیه و تولید فرش مورد نیاز بیوتات متبرکه حرم مطهر رضوی بوده و طبق ماده 2 اساسنامه فعالیت اصلی شرکت عبارتند از :

تهیه مواد خام یا ساخته شده که بنحوی در امخر تهیه مواد اولیه و بافت فرش مورد نیاز باشد اعم از اینکه از منابع داخلی یا خارجی باشد . شرکت مجاز است قسمتی از مواد تهیه شده خام و یا فرش های موجود خود را که مصلحت بداند برای فروش یا صادرات عرضه نماید.

۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید