اخبار

درسفربه کاشمر: دیدارمدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی باکارفرمایان،نماینده کارگران وتشکلهای کارگری وکارفرمایی

درسفربه کاشمر: دیدارمدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی باکارفرمایان،نماینده کارگران وتشکلهای کارگری وکارفرمایی
مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی با تعدادی ازکارفرمایان،نماینده کارگران وتشکلهای کارگری وکارفرمایی شهرستان کاشمر دیداروگفتگو کردند

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی با تعدادی از کارفرمایان،نماینده کارگران وتشکلهای کارگری وکارفرمایی شهرستان کاشمر دیداروگفتگو کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی استان مهندس احمدی اظهار کرد : اعتقاد ما بعنون بخش دولتی این است که اگر مشکل اشتغال در کشور حل شود قطعاً بخش عمده ای از مشکلات اقتصادی نیز حل خواهد شد .

مهندس احمدی افزود : حمایت از سرمایه گذار در واقع حمایت از " کار و کارگر " است . ما ایجاد بسترها و راهکارهای مناسب به منظور اجرای سیاست های حمایتی از سرمایه گذاری را دنبال می کنیم و اعتقاد داریم کاهش بروکراسی ، آسان سازی مسیر سرمایه گذاری و تلطیف مقررات دست و پاگیر می تواند سرمایه گذاران رابه تولید در زمینه های صنعت ، کشاورزی ،  تشویق نموده و فرصتهای شغلی جدیدی را برای متقاضیان کار فراهم آورد .

 ایجاد اشتغال برای جوانان بزرگترین افتخار و سرمایه برای صنعتگران و کارفرمایان است. وی با بیان اینکه موانع سر راه کارفرمایان وصنعتگران باید برداشته شود تا آنها بتوانند اشتغال ایجاد کنند، گفت: همه ما از بیکاری بویژه قشرجوانان رنج می بریم و باید برای رفع این معضل چاره ای بیندیشیم که دولت نیز باید در این زمینه با برداشتن موانع به کارفرمایان کمک کند.

وی همچنین نقش انکار ناپذیر افزایش تولید و استفاه حداکثری از ظرفیت های خالی واحدهای تولیدی  در جهت رونق اشتغال را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد :  ارائه خدمات به آحاد مردم  بویژه جامعه هدف  ، حفظ و رونق اشتغال موجود و افزایش ظرفیت تولید از مهمترین اهدافی است که آن را با جدیت دنبال می کنیم و اعتقاد داریم قوانین و مقررات دست و پا گیر باید تعدیل گردد  تا مانع تولید و سرمایه گذاری نشود و سرمایه گذاران با احساس ثبات و امنیت به کار آفرینی پرداخته و فرصتهای شغلی جدیدی را برای جوانان جویای کار به ارمغان آورند .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی درادامه هداف دولت تدبیر و امید گشودن گره ها و مشکلاتی است که بر سر راه گسترش سه جانبه گرایی وجود دارد . ما نیز اعتقاد داریم شکوفایی اقتصادی تنها در سایه حمایت از تولید ملی ، کاهش واردات و حمایت از دست اندر کاران جامعه کسب و کار محقق خواهد شد .

وی همچنین اذعان کرد : عمیقاً بر این باوریم که توسعه سه جانبه گرایی و افزایش تعامل و همکاری دوسویه بخش دولتی  با شرکای اجتماعی می تواند موجب ایجاد همکاری موثر و ارتقاء فرهنگ کار شده و از مشکلات و تنشهای موجود در بازار کار به میزان چشمگیری بکاهد . ما دست شرکای اجتماعی خود را صمیمانه می فشاریم و بر آن هستیم تا با بهره گیری از تمام ظرفیتهای موجود و ایجاد فضایی دوستانه توام با احترام متقابل فضایی مناسب جهت رشد و شکوفایی اقتصاد استان را فراهم آوریم.   

۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۹:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید