اخبار

دیدارصمیمی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی با همکاران شهرستان کاشمر

دیدارصمیمی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی با همکاران شهرستان کاشمر
مهندس احمدی مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی طی سفر یک روزه به شهرستان کاشمر حضور یافته و با همکاران اداره دیدار و گفتگو داشتند

مهندس احمدی مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی طی سفر یک روزه به شهرستان کاشمر حضور یافته و با همکاران اداره دیدار و گفتگو داشتند.

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی در این دیدار مهندس احمدی  در این دیدارکارگران را از شریف ترین قشرهای جامعه دانست و اظهار کرد: کارگران به عنوان ستون های اقتصادی کشور دارای جایگاه ویژه ای هستند و رسیدگی به مسایل و مشکل های این قشر زحمت کش می تواند روند رو به رشد چرخه اقتصادی جامعه را سرعت ببخشد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی  بر رسیدگی به مسایل کارگر و کارفرما تاکید کرد و گفت: باید سعی شود رسیدگی به مسایل کارگر و کارفرما با تفاهم یکدیگر انجام گیرد. باید فضایی ایجاد شود که کارگر و کارفرما خود را مقابل یکدیگر نبینند بلکه همدیگر را مکمل و در کنار هم بدانند و دوش به دوش هم چرخ  های اقتصاد کشور را به حرکت درآورند.

مهندس احمدی  تصریح کرد: رسیدگی به مسایل ارباب رجوع باید در کم ترین زمان ممکن صورت گیرد. کارمندان ما در اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان کاشمر بایدالگویی از رفتار انسانی و اسلامی باشند.

وی  در ادامه  از حوزه های مختلف اداره بازدید و با بررسی  عملکرد این اداره در بخش های مختلف از جمله بیمه بیکاری، حوزه روابط کار، تشکلات، تعاون و ... رهنمود های لازم را صادر نمود.

۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۹:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید