اخبار

اولین نشست شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی در سال جاری برگزار شد .

اولین  نشست شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی در سال جاری  برگزار شد .
اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی به میزبانی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون درسال جاری برگزارشد.

اولین جلسه  شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی به میزبانی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون درسال جاری برگزارشد.

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی  در این نشست ابتدا مهندس محمود احمدی ضمن تبریک آغاز سال نو به حاضران اظهار کرد : برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی باید به سمت افزایش بهره وری پیش برویم.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه عنوان کرد :  با توجه به ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی و اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها همه ما موظفیم از حداقل امکانات بیشترین بهره برداری را نموده و صرفه جویی در منابع و اقزایش بهره وری را در دستور کار خود داشته باشیم .

مهندس احمدی تاکید کرد :  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به اینکه بخشی از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری را در مجموعه خود دارد دربرگیرنده بخش مهمی از اقتصاد کشور است و می تواند با سیاستهای بجا و متناسب تاثیر مثبتی بر اقتصاد میهن اسلامی داشته باشد . .

در این نشست محمدی  مدیریت شعب بانک توسعه تعاون خراسان رضوی ضمن خیرمقدم و تبریک سال نو و   بیان داشت :  هدف اصلی این بانک گسترش حمایت از بخش تعاون و تعالی نقش آن در اقتصاد کشور است.

محمدی همچنین عنوان کرد : در حال حاضر  بانک توسعه تعاون در استان خراسان رضوی  18 شعبه و 5 باجه دارد و مزیت عمده این بانک پایین بودن نرخ تهسیلات ارائه شده به متقاضیان می باشد .

شایان ذکر است برگزاری همایش تخصصی جهت معرفی خدمات و فعالیت های بانک های زیرمجموعه وزارتخانه، تاکید بر تجمیع منابع مالی دستگاه های تابعه وزارتخانه در بانک های زیرمجموعه، اجرای ممدیریت سبز در دستگاههای تابعه جهت کاهش هزینه های اداری و مصرف انرژی، آب، مواد اولیه و تجهیزات .... ازدیگر موضوعات و مصوبات این نشست بود.

 
۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید