اخبار

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی : کارگران نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال دارند

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی : کارگران نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال دارند
مهندس احمدی با اشاره به شعار سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" افزود: کارگران نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال و رونق اقتصادی دارند و در بحث تولید، کارگر و کارفرما به منزله دو بال برای حرکت به سمت رونق و شکوفایی اقتصادی هستند

مهندس احمدی  با اشاره به شعار سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" افزود: کارگران نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال و رونق اقتصادی دارند و در بحث تولید، کارگر و کارفرما به منزله دو بال  برای حرکت به سمت رونق و شکوفایی اقتصادی هستند.

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس احمدی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان گفت: امسال مصمم هستیم برنامه‌های پررنگ‌تر، بهتر و شاداب‌تری را برای جامعه بزرگ کارگری برگزار کنیم.

مهندس احمدی  ضمن تبریک  فرا رسیدن هفته کار و کارگر  گفت: به منظور ارتقاء فرهنگ کار و تبیین نقش ارزشمند و سازنده کارگران و در راستای تجلیل از تلاشگران و فرهیختگان جامعه کار و تولید و خانواده های معظم آنها می‌طلبد که مدیران دستگاههای ذیربط این ایام را بهتر از سنوات گذشته با عنایت به روی کارآمدن دولت تدبیر و امید و با توجه به اهتمام جدی وزارت متبوع با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و ... در شأن جامعه کارگری برگزار نماییم.

 مهندس احمدی  اهمیت رسیدگی به مشکلات کارگران را بسیار ضروری دانست و گفت: ارزش عرقی که کارگر می‌ریزد کمتر از خون شهید نیست چراکه طبق احادیث و روایات معصومین(علیهم‌السلام) کارگری نوعی جهاد در راه خداوند است و این وظیفه مسئولان را در قبال کارگران سنگین‌تر می‌کند.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان در ادامه بیان داشت: کارگران می‌توانند به فرموده رهبر معظم انقلاب، صنعت و تولید کشور را به سمت شکوفایی برده و در شرایط تحریم‌، فرصتی جهت استفاده از تولیدات داخلی، پیشرفت و تعالی صنعت کشور ایجاد کنند و امسال نیز کارگران همچون سال‌های گذشته با عزمی راسخ و با مددگرفتن از تخصص و اراده در کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری گام خواهند برداشت.

وی در ادامه افزود: کارفرما، کارگر، سرمایه‌گذار و... همه لازم و ملزوم همدیگر هستند و وظیفه ماست که از کارگران به عنوان موتور محرکه اقتصاد جامعه حمایت و تقدیر کنیم.

مهندس احمدی با اشاره به نقش حیاتی کارگر در جامعه بیان داشت: چرخ اقتصاد کشور توسط کارگران چرخانده می‌شود و اقتصاد پیشرفته به دنبال خودش عمران، آبادانی... و در نهایت استقلال را می‌آورد.

وی اراده آحاد ملت ایران را در عمل به اقتصاد مقاومتی تأثیرگذار دانست و گفت: دولت در ابتدای سال ۹۳ فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها را به مرحله اجرا گذاشته است.وی در ادامه گفت: انصراف افراد ثروتمند و دارای تمکن مالی بالا از دریافت یارانه موجب محرومیت زدایی و کمک به چرخه اقتصاد کشور خواهد شد و به همین دلیل همه باید در راستای اجرایی کردن این مهم مشارکت و همکاری داشته باشند

۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید