اخبار

انصراف همسر شهید برونسی از دریافت یارانه نقدی

انصراف همسر شهید برونسی از دریافت یارانه نقدی
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از انصراف همسر شهید برونسی ( اسوه شهدای کارگر) از دریافت یارانه نقدی خبر داد .

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی  از انصراف همسر شهید برونسی ( اسوه شهدای کارگر) از دریافت یارانه نقدی خبر داد .

عباسعلی برونسی فرزند شهید در رابطه با این خبر اظهار کرد : همسر شهید همواره پیرو سیاست های مقـــــام معظم رهبری بوده و تمامی سعی و تلاش خود را در راستای شفاف سازی اعتقادات و آرمانهای شهید برونسی نموده است .

وی در ادامــــه افزود : به دنبال فرمایش رهبر معظم انقلاب درخصوص لزوم پیاده سازی اقتصاد مقاومتــــی و در راستـــای سیاست های دولت مبنی بر اختصاص یارانه های نقدی به اقشار کم درآمد و مصروف نمودن آن در مسیر سیاست های حمایتی از تولید و آحاد جامعه ، همسر و تنی چند از فرزندان شهید نیز انصراف کتبی خود را از دریافت یارانه اعلام نمودند .

همسر شهید در این رابطه افزود : انگیزه من بعنوان همسر اسوه شهدای کارگر از این انصراف  پیروی از فرمایشات رهبــــر معظــــم انقلاب و پیام به خانواده های کلیه شهدای گرانقدر انقلاب است . اعتقاد دارم همه ما باید با توجه به آرمانهای شهدای عظیم الشأن از هیچ خدمتی در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاهی نکرده و گامی هر چند کوچک در راستای اعتلای این نظام الهی برداریم .

 
۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۳:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید