اخبار

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی دراولین جلسه شورای اداری:رونق اشتغال موجود و ایجاد فرصت های شغلی جدید از طریق افزایش توان تولید را در دستور کار خود داریم

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی دراولین جلسه شورای اداری:رونق اشتغال موجود و ایجاد فرصت های شغلی جدید از طریق افزایش توان تولید را در دستور کار خود داریم
اداره روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری اولین جلسه شورای اداری با حضور مهندس احمدی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی , معاونین ,مشاورین و کلیه روسای ستادی و اجرایی این اداره کل خبر داد .

اداره روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از برگزاری اولین جلسه شورای اداری با حضور مهندس احمدی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی  , معاونین  ,مشاورین و کلیه روسای ستادی و اجرایی این اداره کل خبر داد .

در این جلسه که در سالن اجتماعات ساختمان شماره ستاد برگزار شد مهندس احمدی ضمن تبریک سال نو به همکاران اظهار داشت : با توجه به نامگذاری سال جدید بعنوان سال " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " توسط رهبر معظم انقلاب ما نیز می بایست در حوزه مأموریتهای خود برای تحقق این مهم تلاش کنیم و کلیه ظرفیتها و توانمندیهای اداره کل را برای تحقق این شعار ملی بسیج نماییم .

وی با اشاره به لزوم حفظ فرصت های شغلی موجود و همچنین افزایش ظرفیت تولید اظهار کرد : رونق اشتغال موجود و ایجاد فرصت های شغلی جدید از طریق افزایش توان تولید را در دستور کار خود داریم و همچنین تقویت و توسعه تشکلات کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال می کنیم زیرا اعتقاد داریم رونق تشکلات کارگری می تواند موجب ایجاد تعاملات بیشتر بین کارگر و کارفرما شده و ضمن اعاده حقوق صنفی جامعه هدف  می تواند نقش مؤثری را در راستای نیل به یک جامعه مدنی ایفا نماید .                           

 مهندس احمدی تصریح کرد : جلسات شورای اداری با هدف ارزیابی واحدهای ستادی و همچنین بررسی نحوه عملکرد ادارات شهرستانها و تطبیق عملکرد آنان با منشور کاری و همچنین بررسی میزان تحقق تعهدات و نیز شناسایی نقاط ضعف و قوت هر حوزه صورت می پذیرد .

در این جلسه مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به شعار سال اظهار کرد :   بحث اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی را مطمح نظر قرار داده و کلیه برنامه ریزیها را با این محوریت اساسی تدوین خواهیم نمود .  

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی همچنین تاکید کرد : نحوه عملکرد ادارات شهرستانها را با جدیت و دقت نظر دنبال می کنیم و در ازاء تفویض برخی اختیارات به روسای ادارات شهرستانها نتایج مثبت و خوبی را انتظار داریم . وی در سخنان خود بر لزوم تکریم بازنشستگان ، صدور احکام اعضاء هیئت های تشخیص و حل اختلاف ، ارسال به موقع آمار و اطلاعات ، دقت در صدور آراء و کوشش در راستای صدور آراء برتر ، ارائه آموزشهای لازم در بخش تعاون و بسیاری موارد دیگر نیز تاکید کرد و وجود فضای همدلی و مودت را از ارکان مهم موفقیت یک مجموعه برشمرد و تصریح کرد : همه ما باید با تمام توان و ظرفیت خود در راستای خدمت رسانی به جامعه هدف و حل و فصل مشکلات آنان بکار گرفته تا بتوانیم سهمی هر چند اندک در دستیابی به اهداف دولت تدبیر و امید داشته باشیم .

 شایان ذکر است در این جلسه مدیر روابط کار ، مدیر اجتماعی ، مدیر امور تعاونیها ، مدیر کار آفرینی و اشتغال و مدیر پشتیبانی و توسعه منابع به طرح ماموریتها و اهداف حوزه خود پرداخته و به سؤالات روسای ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستانها پاسخ دادند .    

۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید