اخبار

محمود احمدی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی : خراسان رضوی با 980 تشکل کارگری و کارفرمایی دارای اعتبار در سال 92 جایگاه نخست کشور را به خود اختصاص داد .

محمود احمدی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی : خراسان رضوی با  980  تشکل کارگری و کارفرمایی دارای اعتبار در سال 92  جایگاه نخست کشور را به خود اختصاص داد .
خراسان رضوی با 980 تشکل کارگری و کارفرمایی دارای اعتبار در سال 1392 جایگاه نخست کشور را به خود اختصاص داد .

محمود احمدی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی : خراسان رضوی با  980  تشکل کارگری و کارفرمایی دارای اعتبار در سال جاری  جایگاه نخست کشور را به خود اختصاص داد .

به گزارش اداره روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی اعلام کرد : بررسی آمار سال جاری نشان می دهد در استان خراسان رضوی  980 تشکل دارای اعتبار فعالیت می نمایند که این رقم جایگاه نخست کشوری را برای استان به ارمغان آمرده است .

محمود احمدی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در رابطه با این خبر عنوان کرد:  این تعداد تشکل کارگری و کارفرمایی در حال حاضر در استان فعالیت می نمایند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد را نشان می دهد .

وی افزود : شهرستانهای مشهد با 278 تشکل ، سبزوار با 130 تشکل  و گناباد با 81 تشکل به ترتیب رتبه های اول تا سوم تعداد تشکلات کارگری و کارفرمایی را در استان به خود اختصاص داده اند .

محمود احمدی همچنین با تشریح آمار مذکور اظهار کرد : این تعداد شامل  121 شورای اسلامی کار ، 616 نمایندگان کارگر، 50  انجمن صنفی کارگری ، 163 انجمن صنفی کارفرمایی ، 1 کانون شوراهای اسلامی کار و 1 مجمع نمایندگان کارگر می باشد .

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در پایان تاکید کرد تمامی این تشکلات برابر اساسنامه و در فضایی توأم با همگرایی و هم افزایی و در چهارچوب توسعه و تقویت اصل سه جانبه گرایی در استان  مشغول فعالیت می باشند .   

۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید