اخبار

استاندار خراسان رضوی :تأسیس بانک توسعه تعاون موجب افزایش گردش پول شد

استاندار خراسان رضوی :تأسیس بانک توسعه تعاون موجب افزایش گردش پول شد
محمود صلاحی در حاشیه نخستین نمایشگاه بین‌المللی تعاون کشور گفت: تأسیس بانک توسعه تعاون در سال آخر خدمت دولت نهم اتفاق مثبتی بود که باعث افزایش گردش پول و کاهش معوقات بانک‌ها شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از استانداری خراسان رضوی، محمود صلاحی در حاشیه نخستین نمایشگاه بین‌المللی تعاون کشور گفت: تأسیس بانک توسعه تعاون در سال آخر خدمت دولت نهم اتفاق مثبتی بود که باعث افزایش گردش پول و کاهش معوقات بانک‌ها شد.
وی با اشاره به اینکه دولت نهم 500 میلیارد تومان برای تشکیل بانک توسعه تعاون، اعتبار اختصاص داده است، اظهار داشت: در حال حاضر در بهترین دوران تحول اقتصادی به سر می‌بریم که سیاست‌های اصل 44 و طرح هدفمندی یارانه‌ها از آن جمله است.
صلاحی افزود: بر اساس اصل 44 قانون اساسی دولت برای وارد شدن به کارهای اقتصادی منع دارد و باید بخش تعاون و بخش خصوصی وارد فعالیت‌های اقتصادی شوند.
وی راه ایجاد اشتغال را گسترش تعاونی‌ها دانست و گفت: در استان، جمعیت جوان و متخصص فرصت مناسبی برای گسترش تعاونی‌ها است و خراسان رضوی باید در این زمینه پایلوت باشد.
نماینده عالی دولت در خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد در تعاونی‌های استان شاهد جهش و رشد باشیم تا برای جمعیت جوان جویای کار اشتغال ایجاد کنیم و بیش از پیش به ارائه خدمت به مردم بپردازیم.
۲۵ بهمن ۱۳۸۸ ۰۹:۴۱
فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید