اخبار

کلنگ احداث مسکن مهر در خلیل آباد به زمین زده شد

در این مراسم رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان های خلیل آباد و کاشمر در گزارشی از تامین زمین برای تمام متقاضیان مسکن مهر خبر داد.
مهندس پوریان تعداد متقاضیان مسکن مهر در دو شهر خلیل آباد و کندر را 408 نفر اعلام و ...
همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر با حضور معاون امنیتی و انتظامی خراسان رضوی، فرماندار و تنی چند از مسوولین شهرستان خلیل آباد کلنگ احداث مسکن مهر در خلیل آباد به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد غفاری در مراسم کلنگ زنی مسکن مهر خلیل آباد با بیان اینکه انقلاب اسلامی در هیچ کجای دنیا بدون نام امام خمینی (ره) شناخته شده نیست، افزود: امام خمینی (ره) ملتی فراموش شده در تاریخ را زنده کرد، به طوری که هم اکنون پس از سی و یک سال، نام ملت ایران در همه زمینه ها بر تارک افتخار می درخشد.
وی با اشاره به افزایش شاخص های اجرایی طرح های هادی در سطح شهرستان نسبت به 5 سال گذشته، گفت: دولت های نهم و دهم با افزیش شاخص های اجرایی در مناطق محروم و کم برخوردار شعار «ما می توانیم» را محقق کرد.
در این مراسم رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان های خلیل آباد و کاشمر در گزارشی از تامین زمین برای تمام متقاضیان مسکن مهر خبر داد.
مهندس پوریان تعداد متقاضیان مسکن مهر در دو شهر خلیل آباد و کندر را 408 نفر اعلام و میزان زمین واگذار شده به این امر را در خلیل آباد 21 هکتار و در شهر کندر 48 هکتار اعلام کرد.
وی گفت: پس از پالایش اسامی متقاضیان در مرحله اول برای 129 نفر از واجدین شرایط عملیات احداث مسکن آغاز می گردد.
پوریان اظهار امیدواری کرد این واحدها در سال آینده همزمان با یوم ا... 22 بهمن به بهره برداری برسد./
۲۰ بهمن ۱۳۸۸ ۱۶:۲۱
روابط عمومی استانداری خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید