اخبار

بهره برداری همزمان از 806 تعاونی جدید به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر

بهره برداری همزمان از 806 تعاونی جدید به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر
سرمایه گذاری کل تعاونی های آماده بهره برداری در استان ها بیش از 4 هزار و 181 میلیارد ریال است و تعاونی های مسکن با 53 درصد و تعاونی های صنعتی با 27 درصد بیشترین میزان
سرمایه گذاری را داشته اند.
این تعاونی ها در زمینه های کشاورزی، عمرانی ومسکن، تعاونی صنعتی، معدنی، فرش دستباف، تامین نیاز تولید کنندگان، تعاونی خدمات، حمل و نقل، اعتبار، تولیدی و توزیعی می باشند.
بر اساس این گزارش تعداد اعضای تعاونی های آماده بهره برداری در دهه مبارک فجر86 هزارو 120 نفر می باشد که از این تعداد اعضا تعاونی های آماده بهره برداری تعاونی‌های مسکن با بیش از 42 درصد بیشترین سهم را دارا بوده اند،همچنین بیشترین شاغلین جذب شده در این طرح های تعاونی به میزان حدود 55 درصد مربوط به تعاونی‌های مسکن بوده است.
روابط عمومی وزارت تعاون سرمایه گذاری کل تعاونی‌های آماده بهره برداری در دهه مبارک فجر اعلام شده توسط ادارات کل تعاون استان‌ها بیش از4181 میلیارد ریال می باشد و تعاونی‌های مسکن با53 درصد و تعاونی‌های صنعتی با27 درصد ببیشترین میزان سرمایه گذاری را داشته اند.
بر اساس آمار موجود تسهیلات دریافت شده توسط 806 واحد تعاونی آماده بهره برداری در دهه مبارک فجر نزدیک به 1577 میلیارد ریال می‌باشد.
همچنین بیشترین تسهیلات استفاده شده حدود 56 درصد مربوط به تعاونی‌های مسکن و 27 درصد مربوط به تعاونی‌های صنعتی بوده است.
۱۴ بهمن ۱۳۸۸ ۲۰:۲۲
ایرنا |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید