اخبار

بهره برداری از 1200 تعاونی اقتصادى در دهه فجر

بهره برداری از 1200 تعاونی اقتصادى در دهه فجر
وزیر تعـاون گفت: تعاونی‌ها باید خودشان را برای هدفمندسازى یارانه‌ها آماده کنند و همچنین باید به روز و مقرون به صرفه باشند در راستای آن بخشی که توانمندى واحدهاى تولیدى در قانون ...
محمد عباسی گفت: خوشبختانه ایام دهه فجر از روزهایی است که چهره خدمتگذاری جلوه می‌کند که ما این چهره را در حضور تعاونی‌ها در اقتصاد می‌دانیم که خوشبختانه 1200 بنگاه اقتصادی امسال در این ایام که با حضور خود مردم شکل گرفته است افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از فارس ،محمد عباسی وزیر تعاون ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر تبلور اراده ملت است که مزایا و برکات بسیار زیادی را برای ملت ایران داشته و به تبع آن همه دستگاه‌ها و بخش‌ها از این منزلت بسیار بزرگ توانستند به نفع مردم استفاده کنند.
وی افزود: خوشبختانه ایام دهه فجر یکی از روزهایی است که چهره خدمتگذاری جلوه می‌کند که ما این چهره را در حضور تعاونی‌ها در اقتصاد می‌دانیم که خوشبختانه 1200 بنگاه اقتصادی در این ایام که با حضور خود مردم شکل گرفته است افتتاح می‌شود.
وزیر تعاون ابراز امیدواری کرد که سایر خدماتی که از سوی وزارت تعاون صورت می‌گیرد منشأ خیر و برکت باشد.
عباسی در خصوص وضعیت وزارت تعاون بعد از هدفمندسازی یارانه‌ها برای شرکت‌های تعاونی اظهار داشت: در جریان هدفمندسازی یارانه‌ها همه مردم ما درگیر می‌شوند که مخصوصا در این میان بنگاه‌ها نیز متاثر هستند.
وی ادامه داد: تعاونی‌ها باید خودشان را برای هدفمندسازی یارانه‌ها آماده کنند و همچنین باید به روز و مقرون به صرفه باشند در راستای آن بخشی که توانمندی واحدهای تولیدی در قانون لحاظ شده تعاونی‌ها را نیز در بر می‌گیرد . در وزارت تعاون ستادی تشکیل شده تا بتواند از این مزیت قانون در بازسازی تعاونی‌ها مخصوصا صنایع‌شان استفاده شود.
وزیر تعاون تصریح کرد: تعاونی‌ها خود مردم هستند و بالاخره از این موضوع منتفع خواهند شد و باید نظرات مردم را بگیریم تا در قالب نظرات دولت که برای نفع مردم تصمیم گرفته می‌شود سرایت کند.
عباسی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بر اساس هماهنگی‌هایی که قرار بود میان دستگاه‌های دولتی صورت گیرد آیا میان وزارت تعاون با وزارت اقتصاد و وزارت صنایع صحبت‌هایی صورت گرفته است، گفت: کلا همه این وزارتخانه‌‌ها عضو ستاد کارگروه هدفمند کردن یارانه‌ها هستند و لذا هر هفته یک یا دو بار جلسه هماهنگی برگزار می‌کنند.
۷ بهمن ۱۳۸۸ ۱۷:۲۷
خبرگزاری دولت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید