اخبار

تعویق توزیع برگه های سود سهام عدالت تا پانزدهم بهمن ماه

تعویق توزیع برگه های سود سهام عدالت تا پانزدهم بهمن ماه
خبرگزاری موج - برگه های سود سهام عدالت بر اساس جدول زمان بندی از پانزدهم بهمن ماه از طریق شرکت های تعاونی سهام عدالت توزیع خواهد شد.

 - برگه های سود سهام عدالت بر اساس جدول زمان بندی از پانزدهم بهمن ماه از طریق شرکت های تعاونی سهام عدالت توزیع خواهد شد.

پاک بین مدیرعامل اتحادیه کشوری سهام عدالت درگفتگو با خبرنگار موج، با بیان این که سود سهام عدالت به حساب بازنشستگان لشکری وکشوری در بانک های سپه و کشاورزی واریز شده است، به آماده نبودن برگه های سود سهام عدالت اشاره کرد.
وی اظهارداشت: با هماهنگی شرکت های تعاونی و دبیرخانه های استانی سهام عدالت این برگه ها صادر خواهد شد و توزیع آن بر اساس جدول زمان بندی از پانزدهم بهمن ماه صورت خواهد گرفت.
وی با اشاره به چاپ الکترونیکی برگه های سود سهام عدالت ظرف یک روز، گفت: بانصب دستگاه پرینتر در شرکت های تعاونی سهام عدالت، به صورت آنلاین، برگه ها چاپ و به مشمولین ارایه خواهد شد.
پاک بین تصریح کرد: این برگه ها برای این دوره سود سهام عدالت چاپ خواهد شد و از دوره های بعدی، سازمان خصوصی سازی به هیچ عنوان سودی تقسیم نخواهد کرد.
وی ادامه داد: مسوولیت تقسیم سود سهام عدالت از دوره های بعدی بر عهده شرکت های تعاونی سهام عدالت خواهد بود.
وی به طرح پیشنهادی اتحادیه کشوری سهام عدالت در صدور کارت چندمنظوره الکترونیکی سهام عدالت اشاره کرد و گفت: شناسایی مشموولین سهام عدالت و پرداخت سود سهام عدالت، از طریق این کارت های الکترونیکی صورت خواهد گرفت.
مدیرعامل اتحادیه کشوری سهام عدالت تصریح کرد: این پیشنهاد جهت عملی شدن در حال برنامه ریزی و اجراست.

به گزارش خبرنگار موج، به اطلاع بازنشستگان محترم سازمن تامین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی کشوری که تا تاریخ 31/4/1387 در شرکت های تعاونی شهرستانی برای دریافت سهام عدالت ثبت نام نموده اند، می رساند که با رعایت زمان بندی تعیین شده به شرکت تعاونی عدالت شهرستان مربوطه مراجعه و نسبت به دریافت برگه پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال 1386 اقدام نمایند.
این اطلاعیه ای است که این روزها از رسانه های دیداری و شنیداری به سفارش سازمان خصوصی سازی منعکس می شود.
سازمان خصوصی سازی در پایان اطلاعیه خود آورده است که پرداخت سود سهام عدالت توسط بانک های سپه و کشاورزی از تاریخ 5/11/88 به طور همزمان در سراسر کشور شروع خواهد شد.
بر اساس این گزارش، این درحالیست که مدیرعامل اتحادیه کشوری سهام عدالت با شروع همزمان پرداخت سود، در اطلاعیه ای از کلیه بازنشستگان لشکری و کشوری خواسته است که فعلا از مراجعه حضوری به شرکت های تعاونی عدالت شهرستانی خودداری نموده تا برنامه زمان بندی مراجعه آنها از طریق سازمان های بازنشستگی مربوطه اعلام گردد.
وی در اطلاعیه خود آورده است: البته تمهیداتی جهت دریافت الکترونیکی برگه های سود سهام عدالت اعضاء در شرف انجام می باشد تا از اتلاف وقت و مشکلات ایاب و ذهاب عزیزان جلوگیری شود.
وی تصریح کرده است: لازم به ذکر می باشد منظور جناب آقای کردزنگنه ریاست محترم سازمان خصوصی سازی از اعلام تاریح 05/11/88 جهت دریافت سود سهام بیانگر این مطلب می باشد که پول سود سهام این اعضاء درمورخه ذکر شده به بانک ها واریز می گردد، اما تحویل برگه های سود سهام طی برنامه زمانبندی در آینده نزدیک از طریق شرکت های تعاونی سهام عدالت شهرستانی اعلام خواهد شد.

۵ بهمن ۱۳۸۸ ۱۹:۳۶
خبرگزاری موج |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید