اخبار

باحضور معاون وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی:توافقات اولیه احداث مسکن کارگری در گلبهارانجام شد

باحضور معاون وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی:توافقات اولیه احداث مسکن کارگری در گلبهارانجام شد
در جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل تعاونی های مسکن مهر گلبهار که باحضورمهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، توافقات اولیه برای احداث ٢ هزار مسکن کارگری در شهرستان گلبهار صورت گرفت.

در جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل تعاونی های مسکن مهر گلبهار که باحضورمهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمدامین بابایی مدیر کل استان، فرماندار و مدیران شرکت عمران شهرستان گلبهار وآذری رییس اتاق تعاون خراسان رضوی برگزار شد، توافقات اولیه برای احداث ٢ هزار مسکن کارگری در شهرستان گلبهار صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی مسکنی در این خصوص گفت: ساخت مسکن کارگری در راستای نهضت ملی مسکن صورت می گیرد و پس از عزم جدی دولت برای ساخت مسکن های ملی، وزارت کار نیز تصمیم گرفت تا اقدامی مثبت برای کارگران کشور انجام دهد.

وی ادامه داد:  مقرر گردیده که اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی موضوع ساخت دو هزار واحد مسکونی برای کارگران در شهرستان را پیگیری نموده و مقدمات لازم را انجام دهد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: امیدواریم با این اقدام بتوانیم گام مثبتی در راستای مسکن کارگری برداشته و این قشر زحمتکش جامعه را زیر چتر حمایتی این وزارتخانه قرار دهیم.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید