اخبار

کارگاه آموزشی مهارت های زندگی " فرزندپروری " در شهرستان درگز برکزار گردید

کارگاه  آموزشی مهارت های زندگی " فرزندپروری " در شهرستان درگز برکزار گردید
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی با توجه به اهمیت فرزندان و نحوه تربیت آنها به منظور ایجاد جامعه ای شاد و غنی و آشنایی کارگران مجموعه شهرداری درگز با چالش های روزمره مواجهه با فرزندان و روش های صحیح مقابله با آنها جلسه آموزش فرزند پروری تنظیم و برای برگزاری از سرکارخانم مستمع روانشناس و کارشناس در بیمارستان امام خمینی درگز و مراکز تحت پوشش بهزیستی شهرستان دعوت بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی با توجه به اهمیت فرزندان  و نحوه تربیت آنها به منظور ایجاد جامعه ای شاد و غنی و آشنایی کارگران مجموعه شهرداری درگز با چالش های روزمره مواجهه با فرزندان و روش های صحیح مقابله با آنها جلسه آموزش فرزند پروری تنظیم و برای برگزاری از سرکارخانم مستمع روانشناس و کارشناس  در بیمارستان امام خمینی درگز و مراکز تحت پوشش بهزیستی شهرستان دعوت بعمل آمد.

در ابتدای جلسه و پس از معارفه به هدف از برگزاری این جلسه آموزش اشاره گردید. در ادامه به هدف خانواده ها از فرزند آوری و طرح سوال از حاضرین در جلسه در این خصوص پرداخته که حاضرین هریک به مواردی اشاره نمودند. در ادامه دوران زندگی فرزندان به دوران نوزادی ، کودکی ، نوجوانی و جوانی تقسیم و به ارائه توضیحاتی در خصوص هر دوره از زندگی و چالش های آن پرداخته شد. در نهایت در خصوص ارتباط فرزندان با فضای مجازی و معایب و مزایای آن توضیحاتی ارائه شد و کنترل والدین بر تحرکات فرزندان در فضای مجازی پیشنهاد گردید.


۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید