اخبار

پیام مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی

پیام مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی  به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی
حمیدرضا پناه مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی پیامی صادر کرد:

حمیدرضا پناه مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی پیامی صادر کرد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی متن پیام به شرح زیر است:

امروزه توسعه اقتصادی، اجتماعی، صنعتی و سیاسی هر کشوری در گرو توجه به مقوله کار و کارآفرینی است و از سویی این مهم، راهکار مناسبی برای افزایش نرخ اشتغال و بهره گیری از تخصص فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به شمار می آید.تأکید رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) بر کارآفرینی به عنوان یک عبادت و ارزش آفرینی، اهمیت این مقوله را بیش از پیش روشن می سازد.

رویکرد کشورهای پیشرو در دنیا امروز معطوف به موضوع کارآفرینی و حمایت از کارآفرینان به خصوص در کسب و کارهای نوپا و نوظهور است و همواره حمایت از کارآفرینان و تشویق و ترغیب افراد به سمت کارآفرینی از برنامه های اصلی توسعه ای کشورها بوده است. در کشور ما نیز به منظور فرهنگ‌سازی و جلب نظر آحاد افراد جامعه و هماهنگ با سایر کشورهای دنیا از کمپین هفته جهانی کارآفرینی بهره گرفته می شود . ما بر این باوریم که این کمپین عظیم جهانی می‌تواند فرهنگ صحیح کارآفرینی را در افکار و اذهان جامعه عمومیت بخشد و فرصتی مغتنم برای ارج نهادن به مقام شامخ کارآفرینان باشد و در نهایت امید داریم که زمینه ساز ترغیب و تشویق نسلی نوظهور از کارآفرینان شود.

اینجانب ضمن تبریک هفته جهانی کارآفرینی به خانواده بزرگ کارگران،کارفرمایان و تعاونگران استان و همه کارآفرینان این سرزمین که کار را با اخلاق همراه کرده و مهارت آموزی و کارآفرینی را سرلوحه کار آموزشی خود قرار داده اند، امید آن دارم با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، همگام با دولت بتوانیم با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های استان گام های موثری در این مسیر برداریم.

حمیدرضا پناه

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی

۱۸ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید