اخبار

پاسخگویی و حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در سامانه سامد ( سامانه ارتباط مردم و دولت )

پاسخگویی و حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در سامانه سامد ( سامانه ارتباط مردم و دولت )
حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی صبح امروز با حضور در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) به صورت تلفنی پاسخگوی مشکلات و سوالات مردم شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،بر اساس برنامه اعلام شده از سوی مدیر کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی، پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان، جهت پاسخگویی مستقیم(به صورت بر خط) به مردم در سالن ارتباطات مردمی ( سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت سامد ) حاضر و به سؤالات مطرح شده از سوی تماس گیرندگان پاسخ داد. پناه در این رابطه افزود:شرکت های تعاونی،بحث اشتغال،حق و حقوقات کارگران در حوزه روابط کار از جمله مسائلی بود که شهروندان مطرح کردند.

وی بر ضرورت ارتباط مستقیم و پاسخگویی مدیران به مردم تاکید کرد و گفت: تمامی سعی خود را در این اداره کل بکار گرفته ایم تا روز به روز عملکرد و خدمات بهتری را ارائه دهیم چرا که در نظام اسلامی و سیستم اداری کشور رضایت مندی مردم از خدمات دستگاههای دولتی یکی از شاخص های اصلی سنجش کارآمدی است و مؤلفه هایی از قبیل سرعت ، دقت و صحت در انجام کارهای مراجعان و کیفیت خدمات دهی ، چگونگی رفتار و  برخورد با خدمت گیرندگان و هزینه انجام خدمات ، شفافیت و اطلاع رسانی مناسب ، قبول انتقادات و پیشنهادات و... عامل هایی هستند که ضمن جلب رضایت مردم در زمینه دریافت خدمات از دستگاههای دولتی موجبات افزایش اعتماد عمومی آحاد جامعه که بزرگترین سرمایه و تکیه گاه نظام اداری هستند را فراهم می کند.

 

 

 

 

 

۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید