اخبار

بازدید سرزده حمید رضا پناه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از مدیریت مشهد

بازدید سرزده حمید رضا پناه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از مدیریت مشهد
حمید رضا پناه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در بازدید سرزده از مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد با مدیر و کارکنان این اداره دیدار و بر تلاش و تعامل هر چه بیشتر در راستای خدمت رسانی مطلوب و سریع به مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،پناه در این بازدید ضمن گفتگو با مدیر و کارکنان این اداره گفت: انجام سریع امور مراجعان،نظم و انضباط در ارائه خدمات، انجام وظیفه در بهترین شکل ممکن و حفظ و رعایت شئونات و سلامت اداری اهمیت و تأثیر به‌سزایی در رضایتمندی مردم از خدمات این مدیریت خواهد داشت. وی گفت: امکانات و زیر ساخت های بسیار خوبی برای ارائه خدمات به مردم در استان وجود دارد و این ما هستیم که باید از تمامی این ظرفیت ها با برنامه ریزی در جهت پیشبرد اهداف و خدمت به مردم بهره برداری و استفاده کنیم. پناه در این بازدید که با هدف بررسی چگونگی نحوه ارائه خدمات شایسته به جامعه هدف انجام شد گفت: رویکرد کلی ما در تمامی حوزه ها باید بهبود ارائه خدمات به مردم و تعامل و هم افزایی در تمامی حوزه ها باشد. وی با تاکید بر تلاش حداکثری در راستای رفع مشکلات بنگاههای اقتصادی،افزایش امنیت شغلی کارگران،صیانت از نیروی کار و حفظ و پایداری اشتغال در بازدید از هر یک از حوزه های بر انجام بهتر امور مراجعین تاکید کرد.در خاتمه  مسائل و مشکلات کاری و اداری این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان نیز مواردی را در جهت رفع مشکلات مطروحه بیان نمودند.

سپس در ادامه علی اکبر چوپان مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد نیز در مطالبی گفت:ما در این اداره تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا تعهدات تعریف شده و خدمات به خوبی در خدمت مراجعین قرار گیرد. وی افزود:تمام توان و تلاش خود را بکار گرفته ایم تا با هم افزایی و همراهی کار و خدمت رسانی به مردم دچار وقفه نشود و نگاه ما نگاه تعامل و همراهی هر چه بیشتر با جامعه کارگری و کارفرمایی  و تعاونگران است و قطعاً با تلاش همه کارکنان تحقق اهداف و برنامه های پیش بینی شده براساس راهبرد های اداره کل را با اهتمام و جدیت دنبال خواهیم نمود.

 

 

 

 

 

۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید