اخبار

نشست بصیرتی بسیجیان با تاکید بر حضور حداکثری مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد

نشست بصیرتی بسیجیان با تاکید بر حضور حداکثری مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد
همزمان با تقویت و تبیین شعار چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس با عنوان " ما مقتدریم " و نزدیک شدن به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و در راستای حضور حداکثری آحاد مردم در انتخابات جلسه ای با حضور جمعی از مدیران،کارکنان و بسیجیان اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در نمازخانه سید الشهداء این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی،در این مراسم سخنران و کارشناس و تحلیلگر سیاسی حوزه مقاومت بسیج طی سخنانی گفت: امروز ایران اسلامی به عنوان یکی از مستقل ترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود که توانسته در زمینه های مختلف علمی ،فرهنگی ، اجتماعی ،سیاسی و ... پیشرفت های قابل توجهی را با بکارگیری منویات مقام معظم رهبری محقق و کسب نماید.وی گفت:دشمنان اگر چه نتوانستند در هشت سال جنگ تحمیلی ،تحریم های ظالمانه و... به اهداف و مقاصد خود برسند ولی از همین رو به مسائل اقتصادی ورود پیدا کرده است و در صدد هستند تا مشکلاتی را برای نظام بوجود آورند که انشاء ا... با کمک مردم فهیم از مشکلات پیش رو نیز به خوبی عبور خواهیم کرد.وی همچنین بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تاکید کرد و افزود: حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات، کشور را در برابر نیات بدخواهان مصون خواهد کرد و باعث می‌شود توطئه و بدخواهی دشمنان خنثی شود.

وی گفت:حضور حداکثری مردم در انتخابات زمینه ای را  برای توسعه و پیشرفت کشور فراهم کرده و باعث خواهد شد تا گام دوم انقلاب محکم تر و استوارتر برداشته شود.وی ادامه داد همه ما باید برای حضور و زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کرده و نگذاریم بدخواهان انقلاب مردم را دلسرد نمایند و انشاا...  در این برهه زمانی مردم همچون گذشته با حضور حداکثری در انتخابات نقش تاریخی و اثر گذار خود را ایفا خواهند کرد.وی د رخاتمه گفت: محوریت این انتخابات مردم هستند که بایستی با حضور آگاهانه و حداکثری خود سکان داری مدیریت کلان کشور را برای چهار سال آینده تعیین کنند  و مساله مهم در همین جاست که محتوا و بطن اصلی انتخابات مردم خواهند بود و هر چه میزان حضور مردم در صحنه انتخابات بیشتر باشد به همان نسبت ایمنی آن جامعه در برابر تهدیدات و روی کار آمدن فردی از جنس کارآمدی، مردم گرایی و طرفدار منافع ملی بیشتر می شود.شایان ذکر است انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ۲۸ خرداد ماه به صورت همزمان برگزار می شود.

 

 

 

 

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید