اخبار

اطلاعیه فرآیند ثبت نام در شانزدهمین جشنواره تقدیر از تعاونی های برتر خراسان رضوی

اطلاعیه فرآیند ثبت نام در شانزدهمین جشنواره تقدیر از تعاونی های برتر خراسان رضوی
عقیل مختاری مدیر تعاون،اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از فرآیند ثبت نام در شانزدهمین جشنواره تقدیر از تعاونی های برتر استان خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ،عقیل مختاری مدیر تعاون،اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در رابطه با فرآیند ثبت نام شانزدهمین جشنواره تقدیر از تعاونی های برتر استان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: تکمیل پرسشنامه های اختصاصی شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر توسط تعاونگران واجد شرایط از تاریخ 1400/03/19  الی 1400/04/19 از طریق سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور انجام خواهد شد لذا فرایند و الگوی جشنواره به شرح ذیل جهت اطلاع رسانی عمومی اعلام میگردد.

1.اعلام رتبه تعاونی ها از طریق سامانه به مدیرانی که اطلاعات اتحادیه و شرکت تعاونی را در موعد مقرر تکمیل و به روز رسانی کرده اند در تاریخ 19 خرداد.

2.ایجاد امکان تکمیل پرسشنامه اختصاصی جشنواره تعاونی های برتر برای تعاونی های دارای رتبه های برتر ( از 19 خرداد تا 19 تیر )

3.با توجه به اینکه تعدادی از تعاونگران به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا برای برگزاری بهنگام مجامع عمومی اقدام ننموده اند،بارگزاری اطلاعات کامل مجمع عمومی یا مجمع فوق العاده تعاونی در حداقل یکی از سالهای 1396 الی 1399 در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور در نظر گرفته شود .

4.حداقل امتیاز برای اعطای عنوان کاندیدای تعاونی برتر استانی در سال جاری کسب 65 درصد و کاندیدای تعاونی برتر ملی 80 درصد ازکل امتیازات مندرج در پرسشنامه و دارابودن شرایط لازم می باشد.بدیهی است در شرایطی که در یک گرایش (رشته فعالیت) دو یا چند تعاونی از امتیاز یکسان برخوردار باشند،انتخاب تعاونی برتر ملی در آن گرایش توسط کارگروه علمی ستادی جشنواره وزارت انجام خواهد شد .

5.نکته مهم و قابل توجه اینکه هم پس از اعلام تعاونی های برتر استانی و هم پس از اعلام تعاونی های برتر ملی ، فرصتی برای رسیدگی به اعتراضات احتمالی و پاسخگویی به شکایات تعاونگران گرامی در نظر گرفته خواهد شد .

 

 

 

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید