اخبار

دکتر میرزایی در سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران خراسان رضوی :

تمامی مدیران تا پایان دوره مسئولیت باید با تعهد و علاقه مندی در جهت گره گشایی و حل مشکلات مردم کار نمایند

تمامی مدیران تا پایان دوره مسئولیت باید با تعهد و علاقه مندی در جهت گره گشایی و حل مشکلات مردم کار نمایند
دکترحجت ا... میرزایی معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران و شرکت های سرمایه گذاری زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خراسان رضوی گفت:با توجه به اینکه رویکرد و تمرکز وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی بر پیگیری و رفع مشکلات و ارائه خدمات عمومی است تمامی مدیران تا پایان دوره مسئولیت باید با تعهد و علاقه مندی و در جهت گره گشایی و حل مشکلات مردم کار نمایند.

به گزارش روابط عمـومی اداره کل تعـاون،کـار و رفـاه اجتمـاعی خراسان رضوی،دکتر میرزایی در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از تلاش همه مدیران در جهت رسیدگی به مشکلات مردم و با اشاره به محورهای اصلی شعار سال طی سخنانی اظهار کرد:یکی از ماموریت هایی که مدیران در سال جاری باید به آن توجه ویژه نمایند این است که فعالیت ها و پرونده های نیمه تمام و باز را به سر انجام رسانده و تلاش نمایند تا ماموریتی در این دولت ناتمام نماند و در همین راستا تمامی مدیران تا پایان دوره مسئولیت باید با تعهد و علاقه مندی و در جهت گره گشایی و حل مشکلات مردم کار نمایند.وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام گرفته امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گفت:با توجه به اینکه بخشی از رفع موانع تولید در این وزارتخانه می باشد این حوزه در سال جاری برای شعار سال گزارش تفصیلی ارائه کرده و ارزیابی و استعلام های لازم را نیز از بنگاه های اقتصادی در سطح کشور جمع آوری و برای دستگاه های مرتبط ارسال نموده است.

معاون اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بخش دیگری از سخنانش به اقدامات مهم و شاخص این وزارت اشاره کرد و گفت:در زمان شیوع ویروس کرونا بخشی زیادی از کارها از جمله پرداخت های حمایتی، تسهیلات کرونا،حمایت از بنگاه های آسیب دیده از کرونا و...بر عهده وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی بود که این مهم با اجرای صحیح برنامه ها و سامانه های ایجاد شده مخصوصاً پایگاه اطلاعات ایرانیان در حوزه های مختلف توانست حجم بسیاری از مراجعان را کم نماید. وی همچنین گفت: این وزارت در شفافیت،کاهش فساد، کارآمدی،نظام خدمات درمانی و... اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده است که تمام این اقدامات با مدیران خوش فکر انجام گرفته است و کارنامه قابل افتخاری را برای این وزارت بوجود آورده است.

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۶:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید