اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی این روز را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ،متن این پیام به شرح ذیل است.

 

 بسمه تعالی

" روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی وزارتخانه از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می گذرد. سلامت یک دستگاه به اتصال اجزای آن و هم نوایی و هم سازی آنها ارتباط دارد. " مقام معظم رهبری

 

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی است. امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و راهبردی یک سازمان نقشی قابل توجه و روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است.خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند قابل تقدیر است. اینجانب به نوبه خود فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه ؛ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی  را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به همکاران خودم دراداره روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را  از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم.

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید