اخبار

به مناسبت هفته کارگردیدار با خانواده محترم جانباز کلاغی در شهرستان زاوه

به مناسبت هفته کارگردیدار با خانواده محترم جانباز کلاغی در شهرستان زاوه
ایرج ثابت مسئول نمایندگی تعاون کار این شهرستان از دیدار با خانواده محترم جانباز کلاغی به اتفاق معاون محترم فرماندار و بخشدار محترم مرکزی و ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.

ایرج ثابت مسئول نمایندگی تعاون کار این شهرستان از دیدار با خانواده محترم جانباز  کلاغی  به اتفاق معاون محترم فرماندار و بخشدار محترم مرکزی و ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی ثابت  افزود این جانباز بزرگوار به عنوان کارگر در کوره های این شهرستان مشغول فعالیت بوده که به صورت داوطلبانه به جبهه های حق علیه باطل اعزام و در کردستان مجروح و شیمیایی می شود

ثابت گفت هدف از دیدار با خانواده ایثارگران بزرگداشت یاد و خاطره‌ ایثارگری‌های این عزیزان در دوران دفاع مقدس است و باید با این‌گونه فعالیت‌های فرهنگی انگیزه خود را در خدمت رسانی به جامعه هدف تقویت کنیم.

وی افزود: دیدار با خانواده‌های شهدا، ایثارگران و آزادگان که از سرمایه‌های اصلی نظام انقلاب اسلامی هستند، باید به‌ صورت مستمر صورت ‌پذیرد.

ایرج ثابت نیزدر این دیدارها با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم ایثارگران گفت: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید