اخبار

پناه در دیدار نوروزی با کارکنان اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:

فرهنگ خدمت صادقانه، صحیح و شفاف به مردم سرلوحه تمامی امور خواهد بود

فرهنگ خدمت صادقانه، صحیح و شفاف به مردم سرلوحه تمامی امور خواهد بود
حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی صبح امروز و در نخستین روزهای سال جدید با حضور در محل کار پرسنل این اداره کل ضمن تبریک سال جدید به همکاران گفت: قطعاً در سال جدید فرهنگ خدمت صادقانه،صحیح و شفاف به مردم سرلوحه تمامی امور خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، پناه در دیدار با همکاران بر خدمت صادقانه ،تکریم مراجعان و انجام رسالت خدمت رسانی به مردم و جامعه کارگری ،کارفرمایی و تعاونگران استان تاکید و طی مطالبی اظهار کرد:ارتقاء فرآیند خدمت رسانی،حفظ کرامت مردم و رعایت حقوق شهروندی در سال جدید می بایست یکی از مهم‌ترین دغدغه ها و اولویت های مدیران و کارشناسان این اداره کل باشد و عنایت ویژه به تکریم ارباب رجوع می بایست سرلوحه تمامی امور قرار گرفته و بر اجرای این مهم تلاش های لازم بعمل آید.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه تاکید کرد:در سال جدید برنامه ریزی و نظارت بر تعاونی ها،آموزش نکات ایمنی و صیانت از نیروی کار، ساماندهی روابط کارگر و کارفرما ، تقویت تشکلات و توسعه سه جانبه گرایی ، تثبیت و تقویت تولید و حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت های شغلی جدید ، ترویج و توسعه فرهنگ ورزش و ارتقاء فرهنگ کارو ... می بایست با جدیت پیگیری و دنبال شود و ان شاءا... با تلاش همه کارکنان در سطح استان تحقق اهداف و برنامه های پیش بینی شده این اداره کل در سال جدید را اجرایی خواهیم کرد.وی همچنین افزود: قطعاً با نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها این شعار به عنوان نقشه راه خواهد بود و می تواند در حل و فصل بسیاری از مشکلات راه گشا و به ایجاد اشتغال و رونق تولید کمک نماید.

پناه در خاتمه با اشاره به لزوم خدمت رسانی به جامعه هدف این اداره کل تاکید کرد:فرهنگ خدمت صادقانه،صحیح و شفاف به مردم می بایست سرلوحه تمامی امور همکاران قرار گرفته و همه ما وظیفه داریم با تمام توان در پاسخگویی به خواسته های به حق مردم تلاش کرده و خدمت رسانی به جامعه کار و تولید را افتخار خود بدانیم.

 

 

 

 

 

۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید