اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

پیام تبریک مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر
حمید رضا پناه مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی طی پیامی فرارسیدن دهه مبارک فجر را به جامعه کارگری،کارفرمایی وتعاونگران استان تبریک گفت.

پناه مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی طی پیامی فرارسیدن دهه مبارک فجررابه جامعه کارگری،کارفرمایی وتعاونگران استان تبریک گفتند.

بسمه تعالی

در دوازدهم بهمن ماه 1357، پرشکوه ترین استقبال تاریخ جلوه گر شد و به یکی از ماندگارترین روزهای تاریخ معاصر ایران بدل شد. بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) به وطن بازگشت تا نوید بخش پایان خزان و وزش نسیم بهاران باشد. روزی که ملت ایران دانستند " استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" در کنار هم معنا و مفهوم می یابند.

و بدانید جامعه ای که بر توکل به خدا و تکیه بر استعداد های درونی خویش استوار است، همواره سرآمد و موفق است و قله های علم و معرفت را یکی پس از دیگری فتح می کند.

اینجانب، فرا رسیدن دهه مبارک فجر را به تمامی هم میهنان شریف و با عزت خویش و به خصوص جامعه کارگری، کارفرمایی وتعاونگران استان خراسان رضوی تبریک و تهنیت عرض نموده و در ظل توجهات و الطاف بیکران الهی و بیرق حضرت ولیعصر (عج) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سعادت دنیوی و اخروی را مسئلت دارم.

حمیدرضا پناه

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۷:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید