اخبار

پیام سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت آغاز هفته جهانی کار آفرینی

پیام سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به مناسبت آغاز هفته جهانی کار آفرینی
حمید رضا پناه سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی همزمان با فرارسیدن هفته جهانی کار آفرینی این ایام را به تمامی کار آفرینان خستگی ناپذیر،خلاق ، نوآور و آینده نگر استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، در متن این پیام آمده است : کارآفرینی یگانه راهبرد توسعه فرهنگی، اقتصادی و رسیدن به اهداف بلند مدت کشور است و مفهومی است که همواره همراه بشر بوده و به عنوان یک پدیده نوین، نقش موثری را در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشورها ایفا می کند.کارآفرینی امروزه دارای نقشی کلیدی و تضمین کننده حیات و بقاء کشورها است در همین راستا مقام معظم رهبری همواره کارآفرینان را جهادگران عرصه اقتصادی دانسته و هر ساله بر اهمیت موضوع اقتصاد تاکید داشته اند.

 رویکرد کشورهای پیشرو در دنیا امروز معطوف به موضوع کارآفرینی و حمایت از کارآفرینان به خصوص در کسب و کارهای نوپا و نوظهور است و همواره حمایت از کارآفرینان و تشویق و ترغیب افراد به سمت کارآفرینی از برنامه های اصلی توسعه ای کشورها بوده است. در کشور ما نیز به منظور فرهنگ‌سازی و جلب نظر آحاد افراد جامعه و هماهنگ با سایر کشورهای دنیا از کمپین هفته جهانی کارآفرینی بهره گرفته می شود . ما بر این باوریم که این کمپین عظیم جهانی می‌تواند فرهنگ صحیح کارآفرینی را در افکار و اذهان جامعه عمومیت بخشد و فرصتی مغتنم برای ارج نهادن به مقام شامخ کارآفرینان باشد و در نهایت امید داریم که زمینه ساز ترغیب و تشویق نسلی نوظهور از کارآفرینان شود.

اینجانب با عنایت به فرارسیدن هفته جهانی کارآفرینی(26 آبان الی 2 آذر) ضمن گرامیداشت این  هفته از همه بزرگوارانی که کسب و کار خود را با روحیه خلاق و نوآور عجین نموده و کارآفرینی را شیوه  و سبک زندگی و کسب و کار خود قرار داده اند و  همچنین از تمامی فعالان عرصه کارآفرینی که علی رغم مشکلات مربوط به تحریم ها و همه گیری بیماری کرونا، دست در دست هم، همدل و متحد برای عزت و سربلندی میهن عزیزمان ایستاده و تلاش می نمایند تشکر و قدردانی  نموده، امیدوارم با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با پیروی از سیاست های دولت محترم و هم افزایی و تعامل سازنده بتوانیم در این مسیر افتخار آفرین با موفقیت گام برداریم.

 

 

 

۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید